Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zarasai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Zarasai - kažkur toksai miestas yra, nei nežinome kur, ale pavadinimas tai geras, mat primena ne tai zrazus (nežinome, kas tie zrazai), ne tai zarazą kokią tai...

Kadaise Zarasų meru buvo kažkoks Arnoldas Abramavičius, bet paskui jo tenai meru neliko. Užtat dabar ten Zarasuose meras yra kažkoksai Nikolajus Gusevas, kuris į Zarasų įkūrimo 513 metines 2019 metais pasikvietė ne ką kitą, o kažkokį savo draugelį Aleksandrą Udalcovą, kad tasai papasakotų tikrosios teisibės iš pačios Latvių gatvės[1].

Tai anas Aleksandras Udalcovas papasakojo, kad Zarasai išties tai buvo kažkoksai Novoaleksandrovskas, kad čia gimė garsi didvyrė Marija Melnikaitė, kuri buvo SSRS didvyrė ir į kurią reikia žiūrėt ir prisiminti ne tik blogus momentus. Ir dar kažką ten pasakojo, bet jau gerai mes ir nebesupratome.

Tai štai taip gyvena Zarasai šiais laikais.

Pipedija turi apie Zarasus tiktai kuo geriausius atsiliepimus, čia tik negeranoriai visokius gandus skleidžia.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.