Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Youtube

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš YouTube)
Jump to navigation Jump to search
WTF, ko tas šūdas neveikia vis?

Jūtūbas ar Youtube (o ir bala žino, kaip ten rašosi teisingai - gal ir Jutūbė ar panašiai kaip) - anokis internetas filmukų, populiarus populiariausias, gi dar ir žymi dibilų saviraiškos tarptautinė vieta. Gi ten juk išgarsėjo ir Marijampolės dibilės, ir Svajūnas Beniukas!

Youtube nejama nei plikų lytinių organų, anei tokių pat santykių, o dargi atmeta filmukus, kur ekstremalūs patriotai siunčia mirtin savo priešus. Užtai kartais šita vieta pavadinama Jewtube. Ir skaitant lietuviškai pirmą raidę skamba arčiausiai originalo. Nu ale nebūtų žydai tokie žydai, jei tame nerastų naudos - ėmė ir sukūrė kitą anokį portalą šitokiu pavadinimu. Tai jau nuorodos į jį tikrai nedėsim.

O tai kartais dar 4chan su Youtube labai kovoja, tai pavyzdžiui būna laiks nuo laiko akcija, kai visi iš 4chan prisiregistruoja ir siunčia porno filmukus, ypačiai visokius goatse, ir juos labai laikina visaip ir komentuoja, idantinai tokie atsirastų pirmuose puslapiuose, tai kai suveina taip trolint kokie 10 tūkstančių žmonių, tai būna, kad Youtube tiesiog ima ir užsidaro.

O dar tie veikėjai ganėtinai pagarsėjo paskutiniu metu tuom, kad nori pažiūrėt kokį nors filmuką, o tau rašo kažką, kad tipo "This video is not available in your country". Arba pvz., "This video contains content from bbc, who has blocked it in your country on copyright grounds". Nes čia tipo taip pagal juos vat turi būti. Tai žinoma, kad tai daugeliui teduoda pasirinkimą, kadgi arba instaliuotis tor, arba piratauti, nesgi kaip kitaip pažiūrėt, nebent išvis nežiūrėt...

Dabar atsirado dar daugiau bajerių - tau leidžia pažiūrėti kelias sekundes video, o tada rašo: "An error occured. Learn more", o tas "Learn more" tave nukreipia į saituką, duodantį patarimų, kurie neveikia. WTF???????

O įvedę į Google "youtube error 500", rasite screenshots'ų, kuriuose rašoma, kad "Http error 500" klaidą Youtūbo savininkai bandė ištaisyti dresiruotų beždžionių dėka (paveiksliuko nepavyko įkelti, nes tas neatitinka kažkokio MIME tipo. Tačiau galite įeiti į nuorodą čia(skaitykite antrą eilutę)).


Dar žr.

  • Dar yra toksai Vimeo, ale gi kad labai šūdinas...