Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Yamaha

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Yamaha - tokia kompanija iš Japonijos, gamina aišku motociklus, visokius tenai elektrinius vargonėlius ir labai gerą audio aparatūrą, skirtą tiems, kas gerai vertina. Žodžiu, norit nelabai brangiai ir labai gerai naujos technikos - tai gal ir bus pasirinkimas. Viena iš tų firmų, kurios vis dar gamina audio sistemas, išlikusios ir atlaikiusios visą tą didžiąją audio krizę.

Visi žino, kad Yamaha yra didžiausias pasaulyje pianinų ir fortepijonų gamintojas, bet ne visi žino, kad Yamaha dar ir krūvą kitų instrumentų gamina. Ir negana to, nusipirkusi tokią Steinbergo kompaniją, dabar Yamaha yra dar ir Cubase gamintojai, o čia jau matyt jau išvis niekam aiškinti nereikia, kas per daiktas.

Be viso kito, dabar Yamaha gamina ir lai neboogas audio sistemas, kur ir kokybė gera, ir kaina priimtina, ir visų naujausių navarotų pilna. Nors aišku, bet kuris normalus audiofilas pasakys, kad geriau pirkti kokį nors 40 metų senumo Hitachi ar dar kokios nors seniai jokio audio negaminantį daiktą. Bet čia jau kiekvienam savo skonis.

Reikia pasakyti, kad išties tai Yamaha Hi-Fi audio klestėjimo laikais nebuvo kažkokia labai jau pajėgi firma, tačiau kai atėjo didžioji audio krizė, daugelis japonų audio kompanijų tiesiog ėmė viena po kitos bankrutuoti ir užsidarinėti. Netgi supermonstras AKAI užsilenkė, ir netgi Technics ir Fisher prekės ženklai užlinko, ką jau ten kalbėti apie silpnesnes kompanijas.

Taigi, Yamaha pamatė gerą nišą ir praplėtė savo profesionalios aparatūros gamybą į tiesiog High End ir HiFi segmentus. Taip ir gavosi, kad dabar, jei nori geros naujos aparatūros - tai čia vienas iš geresnių pasirinkimų.