Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vincė Vaidevutė Margevičienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vincė Vaidevutė Margevičienė visame gražume baltai pasipuošusi

Vincė Vaidevutė Margevičienė (dar kiti painioja ir užrašo, kad Margarevičienė) - seimūnė, konservatorė, gydytoja, o sufigūravo kažkaip labai negražioj istorijoj, kaip ne į temą žmonės uždaromi į visokius durnynus galimai, o paskui pumpuojami neuroleptikais[1].

Taip kad čia vat jau viena yra politikų kalbos, o visai ką kitą gali sužinoti, kai po internetus pakapstai. Tai tarpu visokių internetuose atrastų komentarų, radom vat ir kažkokių apie tai, kaip neaiškiai nusavino kažkas kažkokį butą kažkieno, ir kaip kažkas su KGB kažkaip bendradarbiavo, ir taip toliau. Taip kad čia vat šiaip jau patys pasiieškokit geriau, čia kaip sakant, jūsų malonumui tai paliekam, tai dar atrasit tokių pasakojimų, kad ir patikėt sunku bus, taip kad ir mes čia kažkaip nei netikim gal net, nes gi negali taip būt, kad taip būtų.

Tai dar 2007 garsusis krikščioniškas portalas Bernardinai.lt nominavo šiąją seimūnę, kaip vieną iš diskriminacinės "lygybės" puoselėtojų[2] simbolinėje Žmogaus teisių nešlovės lygoje. Tai negana to, dar buvo kalbų, kad kažkaip ten įsivėlė į visą tą Gender Loops[3], tai čia jau išvis įdomiai - tai ten šeimos politika, tai ten atvirkščiai - matomai, gal mastymas toks įdomus...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.