Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vilija Aleknaitė-Abramikienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vilija Abramikienė)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Labai jau ieškojom kokios nors senos nuotraukos su Vilija Aleknaite-Abramikiene, kur ji būtų graži, kaip angelas, ale neradom, tai tik šitą dedam, vat pažvelkit tiktai, kokiom maloniom akim į jus žiūri ir tikrai pasmerktų jus už tai, kad masturbavotės! Ir netgi nepatikėtų tuo! Ir nesiginkit čia - Pipedija žino geriau!

Vilija Aleknaitė-Abramikienė - kad jūs žinotumėt, kokia gražuolė ji kadaise buvo. Nors ir dabar, jau, kad ir sulaukusi 52 (beveik 53!) metų amžiaus, vis dar neblogai atrodanti, ypač, kai fotošope pagerinta, daugelį žavi ne tik iš nuotraukų, bet ir tikrovėje...

Tai kažkada, kai Lietuva nepriklausomybę atkurdinėjo, Vilija Abramikienė buvo viena jauniausių parlamentarių, viso Seimo gražuolė, bet greit ir nekenčiama tapo, nes piktavaliai sako, kad charakteris bjaurus, kaip senos davatkos, tik užmaskuotas dorybingumu visokiu. Būdavo, kad ją net su Oželyte palygina, tik tie patys piktavaliai sako, kad pastaroji durnesnė, tai bent nesprendžia konfliktų klasta.

O bet tačiau, kažkokiu būdu jau senokai Vilija Aleknaitė-Abramikienė nuo vidaus reikalų kiek nusišalino, vis po užsienio komitetus trinasi, gal kad nervų negadintų nei saviems, nei svetimiems, geriau tegul po užsienius važinėja ir su užsieniečiais bendrauja.

O bet visvien, pagarsėjusi Šeimos koncepcija - didelesnėje nuopelnų dalyje žiūrint, nemažai ir Vilija Aleknaitė-Abramikienė prisidėjo čia, kaip ir prie ano nepilnamečių apsaugos nuo informacijos įstatymo...

Gandai visokie

Čia kaip kažkada mums aiškijo, kad "kaip ji išvis vaikų susilaukė, su savo charakteriu ji gi savo vyrą užbylinėt turėtų už tai, kad seksu užsiimt sugalvojo". Kitas gi pasakotojas sakė, esą jos vaikai nuo švento prasidėjimo, nes šioji kaip šventa Marija besanti. O dar kitas gandas kažkada senais atėjo, kad ji savo vaikus įsivaikino, nes iki šiol besanti nekalta mergelė... Tai čia jokių įrodymų irgi nieks apie tai neturi, o ir iš kur įrodymai tokioms nesąmonėms bus?

O kartą sako, esą Oželytė pareiškusi, kad visus vyrus kastruoti reikia, tai Vilija Aleknaitė-Abramikienė jai paprieštaravusi, kad visgi bažnyčia draudžianti dirbtinį apvaisinimą ir todėl šitai negali būti įgyvendinama...

O dar kartą kai kažkokie šventavagiai norėjo per spektaklį Jėzų Kristų apmėtyti kažkokiais šūdais, tai sako, kad Vilija Abramikienė tiesiai iš Seimo tribūnos pažadėjo primyžti į lėkštę.

Pipedija vienareikšmiškai pasipiktinusi tokiais šlykščiais gandais apie šitą šventą moterį, kovojančią už šeimos koncepciją ir gerovę!