Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Valerija Mesalina

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search


 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Senovinė graviūra, vaizduojanti, kaip Valerija Mesalina pisasi viešnamyje. O šalia jos kažkas stovi ir žvakę laiko

Valerija Mesalina (lot. Valeria Messalina) - viena iš Senovės Romos imperatorienių. Labai pagarsėjo tuo, kad pisosi su kuo papuola, o dar ir taip, kad tapo visų laikų rekordininke pagal pisybą. Dar senovėj šis žodis tapo bendriniu, kurį pseudointeligentai vartoja vietoj žodžių kūrva, sterva, kekšė ir pan.. Taip kad žinokit, moterys, jei jus pavadino "mesalina" - galit išsyk duot į snukį įžeidėjui.

Lietuvos Paštas vienintelis pasaulyje išleido pašto ženklą, kuriame vaizduojama prostitutė. Nuostabus pasiekimas!

Valerijos Mesalinos karjera

Karjerą šioji pradėjo anksti, kaip rašo Senovės Romos metrašnininkas Juvenalis, dar 13 metų amžiaus būdama, ėmė taip aktyviai pistis, kad jau po kokių metų tapo viešnamių žvaigžde, kur ir uždarbiavo, vis kildama karjeros laiptais, ir pereidama į vis turtingesnius viešnamius, kol galų gale tapo išskirtine profesionale. Vos užtaikius ant kažkokio Romos patricijaus ir senato nario, prasimušė į aukštuomenę, mat čiulpdavo ir kitokius fokusus išdarinėdavo taip, jog net daug ko matę ir patyrę romėnų turčiai amo netekdavo. Taip Valerija Mesalina prasimušė į imperatoriaus Kaligulos dvarą, kur tapo šiojo numylėtine - pastarasis su ja ilgai smaginosi, o vėliau paskyrė į žmonas savo įpėdiniui imperatoriui Klaudijui. Pastarasis buvo raguotas Asilas - kol Mesalina pisosi su visais iš eilės, šis viešai smerkė ištvirkėlius ir netgi grąsinosi uždarysias viešnamius, o savo visiems žinomą antrą pusę pateikdavo Romos piliečiams, kaip doros gyvensenos pavyzdį.

Į savo karjeros pabaigą Mesalina tapo de-facto Romos Imperijos valdove, o pats imperatorius Klaudijus buvo tiesiog skurliu. Romos Senatas netgi bandė ją pavadinti Augusta, t.y., valdove, taip perduodamas imperatoriaus titulą iš Klaudijaus į Mesalinos rankas. Laimei ar nelaimei, šitai nepavyko, o vėliau, sugalvojusi Klaudijų nudėti, Mesalina susimovė ir buvo ne tik nudėta, bet, kaip kai kurie nepatikimi gandai sako, išmesta į kažkokį šiukšlyną ar tai išvis lauko išvietę.

Įdomios istorijos

Viena istorija sako, kad kartą Mesalina nusprendė pasirungti su to meto garsiausia kekše Scila, apie katrą buvo sakoma, esą nėra Romoje vyro, kurio šioji nebūtų išpisusi. Ir ką jūs manote? Laimėjo, savarankiškai, be jokių ten pagalbų, kokios pornofilmuose būna, išpiso per naktį 50 klientų! O Scila - tik 25.

Istorinė įtaka

Sako, Rusijos imperatorienė Kotryna II bandė aplenkti Mesaliną pisimaisis. Bet tai jau buvo ne šiaip kokie pisimaisi, o iš anksto organizuoti, su parengimu, tad nesiskaito.

Čia nežinantiems darom specialią išnašą: visa Rusijos carų giminė nuo caro Petras I santuokos su lietuvių valstiete, vėlesne Rusijos Imperijos imperatoriene Kotryna I buvo genealogiškai daugiau kaip pusiau lietuviai (ir taip geru gabalu lietuviška Petro I giminė susiliejo su grynai valstietiška lietuvių šeima), tad ir vadintini lietuviškais vardais. Bet tai juk Kotryna II, tapusi imperatoriaus Petro III žmona, buvo vokietė, kažkokio prūsų generolo dukra, nei per kur ne lietuvė, ale matomai pusprūsė. Aišku jei apeliuoti į jos vokišką kilmę, tai ir rusiškas vardas Jekaterina netinka. Nu painu, vienu žodžiu :(

Taigi, grįžtant prie mūsų avinų, tiksliau - kūrvų: Mesalina pagarsėjo ne tik kaip kekšė, bet ir kaip reto šlykštumo sterva bei intrigantė, tad jos vardas neretai vartojamas, kaip paprasčiausias bendrinis žodis, tiesiog reiškiantis įtakingą kekšę-intrigantę.