Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


UTM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

UTM - tai toksai emuliatorius, skirtas Apple Mac kompiuteriams. Pagal poreikį jis gali ir daryti virtualizaciją, ir pilną emuliaciją, todėl yra tinkamas ir tiems atvejams, kai ant vienos architektūros, pvz., ant Apple Silicon, reikia paleisti visai kitos architektūros virtualią mašiną, pvz., kokią nors Wintel ar panašią.

UTM savo esme nėra visai atskiras produktas - tai tiesiog geras ir patogus grafinis apvalkalas tokiam QEMU emuliatoriui.

Tuo atveju, jei reikia greitos, didelio našumo virtualizacijos, UTM gal ir nėra geriausias pasirinkimas, bet kai reikia suemuliuoti kokias nors senesnes ar retesnes, o taip pat ir dažnesnes ar svarbesnes procesorių architektūras, pvz., kokias nors x86, PowerPC, ARM64 ar Sparc - tai UTM netgi labai neblogai veikia.

Tais atvejais, kai ant Apple Mac reikia pasileisti kokią nors seną, bet vis dar gerai veikiančią ir praktiškai visą softą palaikančią Windows 7, tai UTM tampa kuo puikiausiu tam įrankiu. Galima pasileisti tikrą Windows sistemą atskirame dideliame lange ir nesukti sau galvos dėl to, kad kažkoksai tenai senas Windows skirtas softas nepasileidžia ant gero, patogaus ir gražaus jūsų kompiuterio.