Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tolkienistai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Tolkienistai arba tolkinistai - irgi gera psichų atmaina, tiksliau netgi sekta: prisiskaito knygučių apie hobitus, goblinus ir elfus, prisižiūri filmų apie Žiedų valdovus, o paskui dar elfų kalbos išmoksta, persirengia kažkokiom senobinėm drapanom, apsiginkluoja kardais ir laksto miškais, gasdindami žmones.

Tai dar sako, buvo kažkadais tokia istorija, kai kažkur Pavilny būrys pacukėlių porą tokių tolkinistų užpuolė miške, tai kiti tolkinistai lazdom ginkluoti subėgo ir taip atkūlė, o paskui dar liepė iškilmingai pagal kažkokius ritualus atsiprašinėt...

Kokius dar kažkokius ritualus? Taigi labai paprastai, pagal tradicines apeigas jie viską daro - atsiprašantis turi klauptis ant kelių, pulti kniūpsčias ir bučiuot padus įžeistąjam, tuo tarpu įžeistasis, parodydamas panieką, turi teisę nusimyžti atsiprašančiąjam tiesiai ant galvos. Nes jei neatsiprašys, tai įžeidėjas gali ir turi būti užmuštas arba kankinamas, mušamas tol, kol nesutiks atsiprašyti, geriausiai jei jam bus nukapotos rankos ir kojos, o bejėgis kūnas bus užmestas ant skruzdėlyno, nors galima tai padaryti ir šiaip numovus kelnes ir pasodinus, o užmušto kūno liekanas galima sušerti kiaulėms ir šunims. Tai barbarai tikri, ne veltui kaip kokiais Viduramžiais apsirengę vaikšto, taip ir elgiasi, kaip kokie riteriai ar netgi dar blogiau, o policija į tokius cirkininkus kažkodėl nekreipia dėmesio, nors nusikalstamos gaujos su jais palyginus, atrodo, lyg kokie sveiko proto asmenys.