Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tolerantiško jaunimo asociacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Padedamas draugo TJA pirmininkas Artūras Rudomanskis tiesiog Vilniaus gatvėse gundo jaunuolius prisijungti prie jų, tai čia atkreipkit dėmesį, kad anasai klounas kur nuotraukoje išsiduoda besąs skinas, tad aišku, kad čia jau klasta kažkokia, nes akivaizdžiai skinai kokie nors ten gal iš patriotai.lt čia matomai kovoja už gėjų teises, surengdami provokaciją

Tolerantiško Jaunimo Asociacija, (TJA) - nepakančių tradicinei dorovei, moralei ir tautiškumui jaunuolių organizacija. Pikti liežuviai plaka, kad josios tikrasis pavadinimas yra Gaidžiadaros akademija, betgi dėl konspiracijos gi oficialiai pavadinta perdaug į akį nekrentančiu pavadinimu.

Pagrindinė veiklos kryptis - netradicinėms mažumoms neįtinkančių žmonių padavinėjimas į teismą ir skundimas. Organizuoja stovyklas ir žaidimų vakarus, į kuriuos nepriima normalios lytinės orientacijos žmonių.

Pagal neoficialią kažkieno čia paskleistą informaciją, jų stovyklose ir vakaronėse būna žaidžiamas šiknadraskis, apie ką liudija specifiniai jų dalyvių tiesiųjų žarnų pažeidimai, tai čia aišku gi, kokia proga ta informacija gauta. Pastebėtina, kad tokių faktų nebuvimas įrodo dar didesnę patirtį, nes žinantys ir patyre veikėjai yra ypačiai gerai mokantys išvengti ekscesų ir čiudiesų, kas akivaizdžiai tampa dar rimtesniu įrodymu.

Anonimo citata apie TJA organizuojamą žaidimų vakarą:

To vakaro tikslas: visuotine orgija, pridengta nekaltu monopolio ar alias vardu. Ten renkasi isskirtinai tik homosexualai: prie duru vietoj face control atliekamas patikrinamasis aktas (kad isitikint, ar tikrai homo).


Dar maskavimosi būdai

Žinoma, kad paprastai maskuojasi nekaltų partinių, muzikos ar dar kokių nors nesąmonių mėgėjų sueigų pavidalu, kartais net nesusiję žmonės gali būti priklausomi nuo visos sektos taip, kad žinokite, kiekvienas neįtartinas žmogus gali būti tolerantiškas!