Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Stympankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Aišku, gal ten ir keisti jie, bet visai neblogų fyfų turi

Steampunk arba stympankas, arba panašiai kaip nors - taigi dar viena alternatyvi realybė, kur realybė suskilo maždaug XIXa. pabaigoj, iki atrandant aliektrą.

Taip čia įdomiai gaunasi, kad nekurie atstovai to stympanko prasibrauna iki mūsų realybės, nors ir be interneto, nes kadangi aliektros neturi, tai ir interneto neturi. Tai tasai yra įrodymas juodųjų skylių, arba erdvinių sinchronazmų, katrie leidžia pereiti tarpu pasaulių ir susisiekt. Taip vat paralelinės visatos ir pataiko į mūsų pasaulį.

Tai įdomu yra tas, kad kadangis anas pasaulis atskilo labai dideliu įvykiu - aliektros neišradimu, tai tenais jau pusantro šimtmečio viskas juda labai keistai - nėra nieko, su aliektra susijusio. Nėra lempučių, nėra vidaus degimo variklio, nėra aliuminio, nėra visokių ten plastmasių, nėra kompiuterių ir panašiai. Tiksliau, yra ten kompiuteriai, bet kažkokie mechaniniai.

Dar jie neturi metalo muzikos, nes metalistai gi gitaromis groja elektrinėmis, ir dar neturi dar ten visokių briedų, kurių ir nereikia. Užtatai visur turi daugybę garo mašinų, kurios visur dūmina. Betgi įdomus dalykas, kad garo mašinos turi aukštesnį naudingumo koeficientą, kai gerai išdirbtos, nes veikia stirlingo ciklas, taip kad ten savitai, savitai viskas.

O dar yra dyzelpankas, tai anasai kažkiek kitaip irgi vėliau atskilo, mat kažkaip išrado dyzelį...