Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bacevyčia

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Studentas Bacevyčia)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Geginas Bacévyčia (nykstančios rūšies paukštis, 1961 m. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną buvo įtrauktas į Tarptautinę raudonąją knygą) ir jo dvasingas, su anokia filosofija kontrastuojantis, veidas
Dvasingas veidas kaip iš bojevyko, puikiai tinka būti dedamas ant visokių maikių netgis vietoj kokio nors Čegevaros

Bacévyčia (Dulkintojas, Disidentas, Dekadentas, Anarchofeministas, Puspankis arba Trubadūras Bacévyčia) parazitavo Vilniaus valstybiniame Darbo raudonosios veliavos ir Tautų draugystės ordinų V. Kapsuko vardo universitete (pas žurnalistus), tą patį darė Vilniaus universitete (pas Karosą su Šliogeriu) ir kitur. Turi dvasingai lemiantį balsą daugelio visokių ten anarkystų, filosofų ir netgis sufražisčių tarpe kaip koksai didis autoritetas, nors ir nesuprasi... O visa tai dėl to, kad Bacévyčios išties ir nesupranta, kai anokie kitokie plūstasi pilna visokių atsitiktinių užsieninių žodžių verbaline tryda, ans kaip jobtels ką iš semiotikos gelmių, tai oponentams susisuka ir ans lieka be oponentų... Taip anam ir padiskutuot nėr su kuom.

Bacévyčia, berods, dar gali būti susijęs su anokia Fiokla Kiure; gali būti, kad arba ana jam motina, arba duktė, taigi vėlgi - chuj pariši.

O dar seniai seniai ano mėgiamos vietos Vilniuje buvusios anokios kavinės kaipgi Vaiva, Žibutė, PisDom'as ir panašios. Anų dabar neliko, niekas neatsimena, o Bacévyčia tik ir stradalina nostalgija apie senus laikus...

Bacévyčios erezijos (sąrašas pildomas):

,,Geriausias šiuo metu Lietuvoje gyvenantis poetas yra Arvydas Šliogeris (Žinomiausias MezGėjas ant Lietuvos - Viktorijos Rudens pastaba); SINTAKSIŠKAI, -- ne semantiškai ir ne pragmatiškai (semantiškai ir pragmatiškai jis yra degradas)." Anokia Viktorija Ruduo (trumpai tariant - VBS) išdavė Pipedijai ir kitus Bacévyčios kuklią poetų plejadą papildžiusius, tataigi: Jacques Derrida, Martin Heidegger ir jaunasis RoRa kaip άλφα και το ωμέγα;


 Noia 64 apps xeyes.png  Šis straipsnis ar jo dalis neatrodo pakankamai suprantami, nes jo autorius buvo girtas.
Jūs galite padėti Pipedijai paaiškindami dėstomus teiginius glausčiau ir suprantamiau. Arba bent jau paaiškinkite, apie ką kalba.


Šiaip visokios istorinės žinios, pracituotos iš neaiškių vietų ir asmenų

Kai šakiečiai 1988-ųjų pavasarį sumąstė pankišką „akcijadą“, apie Sąjūdį dar niekas negalvojo. Pamenu, „akcijados“ laikraštuke siūliau cirkostenikams kurti skelbimus. Kai Bacévyčia ant aukščiausio Šakių kamino iškėlė „akcijados“ vėliavą – pilką drobulę su nupaišyta tupykla – tuojau prisistatė milicija, vėliavą nukabino, Bacévyčią mušė per kepenis, vėliau iš žvejybos iškvietė saugumiečius – viskas vyko kaip normaliame tarybiniame miestuke. Mane nustebino, kad pankai neišsilakstė, visi draugiškai, vos ne savanoriškai sudalyvavome saugumiečių apskritojo stalo diskusijoje. Bacévyčią ir mus visus tą pačią pavakarę paleido. Taigi perestroika buvo jau ir Šakiuose. Žmonės kalbėjo, kad į Šakius buvo atvykusi Sadūnaitė, o tai labai linksmino pankus. Kitą savaitę sužinojome, kad Wilno miestelyje susikūrė Sąjūdis perestroikai remti.