Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rusų mafija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Rusijos mafija)
Jump to navigation Jump to search

Rusų mafija dar ne taip seniai šiurpino ir Europą, ir netgi JAV, pakolei vieni ir kiti nesusodino įžūlesnių mafukų į kalėjimus. Gi Rusijoje viskas vyko kiek kitaip - Josifas Kobzonas, Japončikas, Anzoras Kilališvilis, Otaris Kvantrišvilis bei panašios figūros puikiai susigyveno su įvairiais valdžios veikėjais, o kaip paskui gandai sklandė, tai ir padėjo visokiam FSB kartu su Putinu ateit į valdžią.

Taip kad čia irgi taip gaunasi, kad visa ta mafija išnyko ir nebeliko jau jos daugiau, nes jei jau valdžioje - tai gi nebe mafukai, o tiktai visų gerbiami verslininkai ir kitokie visuomenės veikėjai. Štai užtat nėra jokio pagrindo nieko tenai sieti ir kaip nors mafijozais juos vadinti, nes štai ir toksai Šabtajus Kalmanovičius juk nebūtų su mafukais bendravęs, taip kad jei jau čia viskas legalu, tai ir nemafukai, o nepagautas - tai ir ne vagis, o jei pagautas - tai atsėdėjai ir nėra čia ko prikaišiot.

Vienok visokia ten rusų mafija, Asociacija XXI amžius ir panašiai dar buvo siejami ir su kažkokiomis ten nusikalstamomis gaujomis iš Lietuvos, taip kad ligi šiolei visokie neaiškūs gandai sklando.