Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šabtajus Kalmanovičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
anuomet čia buvo įsivėlusi ir KGB...

Toks labai įtakingas ir turtingas žydas, 2009 lapkriučio 2 d. nušautas 20 - čia kulkų iš automato Maskvoje.

Šabtajus fon Kalmanovičius buvęs krepšinio klubo Žalgiris savininkas, Sabonio ir Pugačiovos draugas. Vertėsi statybomis ir nusipirko visą Maskvos turgų, kur ir pasiskyrė valdytoju. Dar kažkada Kalmanovičius keikė Lietuvos valdžią, kad ta Sportu nesirūpina...


Jis buvo didis žydas, didis sionistas, tačiau Izraelyje vadinamas šnipu, taigi visai tenais nepageidautas. Nors Rusijos teisėsauga skelbiasi tirianti visas nužudymo versijas, kalbama, kad Kalmabovičių "užvertė" "Turginiai" ar kažkokia čečėnų mafija. O patsai Šabtajus Kalmanovičius dažnai vis būdavo siejamas su garsiąja Solncevo grupuote, katros paminėjimas dažnam kapstytojui po politines aktualijas sukelia nervingus jausmus...

O dar Šabtajus Kalmanovičius buvo aiškiai susietas su anokiu Japončiku - garsiausiu Rusijos mafijozu.

Šabtajus fon Kalmanovičius palaidotas Izraelyje, netoli Tel Avivo