Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Robertas Petraitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Robertas Petraitis tyru sąžiningu žvilgsniu žiūri į tyrą sąžiningą Aurelijaus Verygos veidą.
Robertas Petraitis, stovintis už Rolandos Lingienės nugaros, demonstruoja kaukių nešiojimą - kad iškištanosis yra tiesiog visame gražume, tiesiog pavyzdinai.

Robertas Petraitis - didžiai nusipelnęs NVSC vadas, didysis organizuotojas, sėkmingai užkardęs koronaviruso epidemiją Lietuvoje, ko dėka neišplito joksai Covid-19, ir visuomenė liko neužkrėsta. Už tai apdovanotas netgi pačiu Verygos medaliu.

Žymus valstybės tarnautojas, nusipelnęs kovotojas prieš koronavirusą, nuostabiai suvaldęs epidemiją (turime kuo didžiuotis - Lietuva kažkokiu būdu tapo nr.1 Europoje pagal apsikrėtimų skaičių gyventojams) ir šiaip malonus irgi mielas žmogus - Robertas Petraitis. Labai džiaugiamės ir gėrimės, nes tai yra tiesiog pavyzdinis pavyzdys visame gražume!

NVSC ir politinės manipuliacijos

Čia tiktai šiaip atsitiktinumas kažkoksai, kad jau pradėjus veikti 2020 Seimui, kažkodėl NVSC išjungė Liberalų sąjūdžio narius grynai ne pagal kontaktus, o tiktai pagal partinės priklausomybės Liberalų sąjūdžio frakcijai kriterijų[1]. Mes čia puikiai žinome ir neabejojame, kad NVSC jokių politinių motyvų neturi ir neturėjo.

Taip pat visiškai atsitiktinai taip gavosi, kad tuo pačiu izoliavimas surengtas ir Gabrieliui Landsbergiui beigi Aušrinei Armonaitei ir dar kažkokiems Seimo nariams, ir visiškai atsitiktinai čia tiktai sutapimas, kad viskas prieš balsuojant, kad Ingrida Šimonytė taptų ministre pirmininke[2], nes netgi patsai Aurelijus Veryga pasakė, kad čia netiesa ir jokio politinio motyvo tame nebuvo. Ir aišku, kad NVSC niekaip jokių politinių motyvų neturi ir dirba skaidriai.

Ir aišku, kai Viktorija Čmilytė čia suabejojo, ar NVSC kartais nebando pažeidinėti Konstitucijos, tai čia aišku, kad nieko jinai nesupranta ir viskas netiesa[3].

Robertas Petraitis - puikus, apolitiškas Lietuvos gerovės kūrėjas, puikiausias sąžiningiausias darbuotojas, politinio tyrumo pasitikėjimas, geriausias pavyzdys geriausiesiems, ir politikams derėtų pasimokyti to, koksai Robertas Petraitis yra sąžiningas, neutralus, doras, protingas, sėkmingas, darbštus ir pavyzdingas vadovas. Nepriekaištinga reputacija, išskirtinis atvirumas, politinis nesuinteresuotumas - tai pavyzdys kiekvienam Lietuvos piliečiui.


Robertas Petraitis ir 804 dingę lavonai

Tai paskui buvo, kada Arūnas Dulkys, kuris buvo SAM ministras, pasiūlė Robertui Petraičiui atsistatydinti, nes paaiškėjo, kad kažkur pradingo 804 lavonai[4]. Tai tada Robertas Petraitis ėmė ir pareiškė - neatsistatydinsiu ir viskas![5].

Pipedija atvirai ir akivaizdžiai palaiko Robertą Petraitį, ir vienareikšmiškai teigia: užteks pilti purvą ant doriausio Lietuvos žmogaus!Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.