Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ringaudas Songaila

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ringaudas Bronislovas Songaila - toksai žymus pirmasis sekretorius, kuris buvo kaip ir LTSR vadas, tik neilgai, nes kai surengė bananų balių žmonėms, tai ir buvo nuverstas ir liko nereikalingas, taip kad su visu savo Nikolajumi Mitkinu nuėjo aiškia kryptimi - į Peru.

Reikia dar čia pasakyti, kad Ringaudas Songaila buvo dar paties Antano Sniečkaus statytinis, turėjęs tapti šio partiniu paveldėtoju, nes irgi matyt buvo panašus stalinistas - tai patsai Sniečkus jį į LKP sekretoriatą atsitempė dar 1961 metais, o paskui planavosi, kad kai numirs, tai šitas Songaila ir bus.

Gavosi gi kažkaip kitaip, kad kai Antanas Sniečkus numirė, tai pirmasis sekretorius pasidarė mažiau galios turėjęs ir todėl visiems ne toksai baisus Petras Griškevičius, o šitas jau buvo mažiau stalinistas o labiau stagnatorius, primenantis kokį nors Brežnevą. O stagnatoriai gi paprastai pasirūpina, kad konkurentų neliktų, tai vat 1981 Ringaudas Songaila buvo kažkokiu pretekstu prastumtas iš pačios aukščiausios vadovybės ir nukištas į kokias tai neesmines visai pareigas.

Tai gal Ringaudas Songaila ir būtų tenai savo toje revizinėje komisijoje nusibaigęs, bet kad Petras Griškevičius numirė 1987, o jau tada visa ta LTSR vadovybė ėmė ieškoti kokio nors galios neturinčio pakaitalo, kuris taptų nauju pirmuoju sekretoriumi. O kadangi Petras Griškevičius po Antano Sniečkaus buvo daugumą senųjų stalinistų pravalęs ir išmėtęs, tai visi jau spėjo ir primiršti kas yra kas, tai ir nusprendė pasiimti sau tą Ringaudą Songailą.

Taigi, Ringaudas Songaila išsyk ėmėsi veiklos, o paskui ta veikla baigėsi tuo, kad 1988 metų Rugsėjo 28 įvyko bananų balius, o tada jau visas tas Ringaudas Songaila ir iškeliavo į ten, kur jam ir vieta. O nauju pirmuoju sekretoriumi tapo Algirdas Mykolas Brazauskas.