Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Riešutų lūšna

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
„Riešutų lūšnos“ pagrindinis logotipas.

Tai vienas iš geriausių ir populiariausių filipinų meninių kūrinių, fabrikuotas 2007 metais.

Ši laida nebuvo niekam žinoma iki kol ji išpopuliarėjo kaip internetinė mėmė 2016 metų pabaigoje ir pilnai paštetino net ir iki giliausių Samogitijos platybių (Luko buto). Riešutų lūšnos visos dalys buvo įkeltos į visų šiuolaikinių Z generacijos degradu nemėgstamo puslapio YouTube. Visų serijų kokybė varijuojasi nuo tiesiog blogos iki „tas momentas, kai perdozuoji nuo magiškų spintelės tik takų“. Laidos principas yra susijęs su gyvenimu labai prastame vierchų rajone, kuriame du pagrindiniai veikėjai moko vienas kitą, kaip reikia tokiame nususiame rajone elgtis.

Ši laidos išpera turi visai neblogą veikėjų skaičių, kuriame visi elgiasi skirtingai (praktiški bukapročiai).


Veikėjai

Filas Matibagauskas

Filas Matibagavičius. Už prastą kokybę dėkokite pasaulinio piešimo administracijai.
Riešutų lūšnos veikėjas Filas. Galite vogti jo išvaizdą.

Toks įdomaus kalibro veikėjas, galimai sergantis parkinsonu ir nervu ligomis, nes jis nesugeba nė metro tiesia linija nueiti. Filas yra vienas iš pagrindinių „Riešutų lūšnos“ veikėjų. Vienas iš pagrindinių nes laidoje veikia dviejų protagonistų sistema lyg negana to, kad pati laida ir su vienu prasta, tai dar reikia ir su dviejais muilinti. Filas yra visiškas narkašas kilęs iš filipinų, gyvenantis Amerikoje su savo keisto būdo ir važiuojančio stogo dėde Titu. Filo charakterio tipas yra prilyginamas žmogaus, kuris pastoviai ant visko dėjęs ir pernelyg pasikėlęs, ir būtent dėl tokių poelgių jis dažniausiai yra patvarkomas visuomenės.

Džekas Skolijozė

Čia tipo Džekas, toks drūtas bičiulis.

Džekas Skolijozė tai toks visai neblogas brolytis. Šiek tiek nutukęs ir lengvo būdo jis tipo sugalvojo atsikraustyti į tą Detroitą primenantį miestą pas savo pašlemėką pusbrolį Filą. Kadangi jis toks dažnai skystų kinkų žmogus tai jis dažniausiai gauną malkų nuo vietinių. Net pirmoje dalyje jis buvo brutaliai primuštas lėktuve, kur šiek tiek logikos nebuvo - ta prasme, kaip lėktuve išvis yra vietos bent trijų metrų žmogui pilnai užšokti ant jo? Neskaitant, kad Džekas ir Filas nulipdyti iš skirtingos tešlos, jie palyginus visai gerai susitaria.