Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Patys geriausi filmai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Patys geriausi filmai (geriausių filmų sąrašas) - tai kur vieną sykį pažiūrėjęs, ilgam neužmirši, o ir draugams papasakot nesugebėsi, nes įspūdis bus per daug stiprus, kad žodžiais galėtum išreikšti. Aišku, viskas priklauso nuo žmogaus, tad vieniems filmai geri vienokie, o kitiems - kitokie.

Čia mes pateiksim sąrašą labai keistų filmų, kurie skirtingi - ir geri, ir blogi, bet visi tokie, kur išties neužmirštami. Juos pažiūrėję, galėsite jaustis kino ekspertais, išmanančiais šį meną daug geriau, nei vidutinis lietuvis. Ir pažadame, kad tie filmai bus savaip labai įspūdingi ir įdomūs, kaip reta kas daugiau.

Štai jums eklektiškas Pipedijos geriausių filmų sąrašas:

  • "Matrica" ("Matrix") - net ir dabar atrodo visai neblogai, o kai pasirodė, tai buvo futūrizmas, kur žmonės gyvena kompiuteriuose kaip kokiame geime ir nežino, kad išties tai jiems viskas pripudrinta. O atsibusti iš to kompiuterio ne taip jau ir paprasta, o atsibudus - paaiškėja, kad viskas yra didelis šūdas, ir viskas daug blogiau, nei galima buvo pagalvoti. Po šio filmo išėjo dar dvi serijos - tęsiniai. Irgi vertos pažiūrėjimo.
  • "Klounai žudikai iš tolimojo kosmoso" ("Killer Klowns from Outer Space") - durnas filmas, atitinkantis Pipedijos žanrą: Žemėje nusileidžia kažkoks kosminis laivas, o iš jo išlenda klounai, kurie visus žudo ir perdirbinėja į maistą. Geras filmas geram atsipalaidavimui, jei mėgstate visišką nupušimą.
  • "Paukščiai" ("The Birds") - legendinis Alfred Hitchcock šitą filmą padarė taip, kad paskui buvo dešimtys, o gal ir šimtai pamėgdžiojimų. Bet nei vienas nesugebėjo jo pralenkti. O siužetas paprastas: paukščiai kažkodėl nutarė išžudyti visus žmones. Vat ir viskas.
  • "Prisukamas Apelsinas" ("Cockwork Orange") - Stanley Kubrick filmas apie ateitį, kaip ją įsivaizdavo prieš pusę šimtmečio. Toks vyrukas gerai tūsinosi, buvo subūręs gaują, tai įsiveržė į kažkieno namus ir porcelianiniu bybiu užmušė žmogų. O už tai gavo kalėjimą. O tada jam praplovė smegenis. Ir pasidarė labai blogai.
  • "Nuo sutemų ligi aušros" ("From dusk till dawn") - klasikinis Quentin Tarantino ir Robert Rodriguez filmas, tapęs tiesiog simboliniu. Jo nepažiūrėję, būsite praleidę smagiausią siaubiaką ever. Istorija paprasta: pora nusikaltėlių iš JAV bėga į Meksiką, pasigrobia įkaitus, pereina sieną, o tada nutaria pasitūsinti kažkokiame keistame kaboke. O ten - zombiai.
  • "Švytėjimas" ("Shining") - Stanley Kubrick filmas apie tai, kaip vienas rašytojas išsikraustė iš proto. Gal ir būtų nieko tokio, bet labai baisus. Pagal Stephen King apysaką. Labai baisus.
  • "Fantomasas" - prancūziška miela nuotykinių-detektyvinių filmų pusiau komedija, o gal ir ne komedija, nes pas prancūzus visada tiek humoro, kad netgi ir tragedijos gaunasi linksmos. Kad ir senstelėjęs, tiksliau, senstelėjusi trilogija, ji tokia gera, kad šiuolaikiniai filmai neprilygsta šitiems savo nuostabumu.