Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Papai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Papas)
Jump to navigation Jump to search
Japoniška papų klasifikacija
 N-18.png 
JŪS NE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Prašau dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Papai - tam tikri seksualiniai balionai, kuriuos moteriškos nešioja ant krūtinės. Dar vadinamos krūtys. Įžeidžiamai - tešmenys. Bobos ant papų deda stanikus, o mergos bikini. Dar gerai yra papist tarp papų. Frrrozen garsėja tuo, kad turi didelius papus.

Bendrai tai papai biologiškai yra ne kas kita, kaip evoliuciškai modifikuotos prakaito liaukos, kurios yra padidėjusios ir gamina modifikuotą, maisto medžiagų prisodrintą prakaitą, kuriuo evoliuciškai prisitaikė maitintis žinduolių jaunikliai. Tai čia tikimės, kad šitais biologiniais paaiškinimais jums neatvėsinome visokių romantinių jausmų.


Papų ir krūtų apgaulingumas

Kalbant apie papus ir krūtis, svarbu čia dar neapsigauti. Štai tokią istoriją mums papasakojo vienas pacientas:

"Važiavau aš liftu į darbą, o tenai moteris, o papai - vo... Taigi, įlipau į liftą, žiūriu... Net sustingau nuo to vaizdo... O ji sako: "ko lauki, paspausk"... Na, aš ir paspaudžiau, o paskui riksmai, daužymai, skandalai..."

Taip kad nereikia papų painioti su lifto mygtukais, kaip supainiojo ta moteriškė, nes jei ji nebūtų pasakiusi jos papų paspausti, tai ir nebūtų kilę jokio skandalo.


Papų didumo ir kitos kontraversijos

Papai gali būti labai dideli ir papų visai gali nebūti. Kai kurie teigia, esą tešmenys yra seksualumo simbolis. Tai čia šitiems labai rekomenduojame Olialia grožio kliniką, kurioje galite pasidaryti sau didelius dirbtinius papus. O moterims gi rekomenduojame paprasčiausią aminaziną ir haloperidolį, katras puikiai padeda pasididinti papus be jokių ten operacijų. Dėl šių vaistų vartojimo patariame kreiptis į savo šeimos gydytoją ir pasakyti, kad perskaitėte apie juos Pipedijoje - tada daktaras negalės jums atsakyti neigiamai, o nukreips pas tinkamą specialistą, kuris jums padės nemokamai, taip išvengiant vertelgų.

Papinga moteris
Pagrindinė papų paskirtis - gaminti pieną ir duoti jį žįsti kūdikiui. Bat kdangi šiais laikais tai paprastai atliekama su pieno miltelių mišinukais tai papams priskiriamos įvairios kitos funkcijos, pavyzdžiui - laikyti alų

Susijusios temos