Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pašikas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Čia aprašoma asmenybė

Jūlijs Trīdā

Julius tryda.png
Gimimo data: 1976 vasario 29d.
Mirties data: nežinoma
Tautybė: latvis
Veikla: daktaras, dvaro kakotojas

Ja gribi iebāzt dupsī, paņem pipeti“ – motyvuojantys Juliaus žodžiai

Daktaras Julius Tryda (1976 vasario 29d. – ?, paskutinį kartą matytas 2020-tų liepos mėnesį), teisingai linksniuojamas Doktors Jūlijs Trīdā, labiau žinomas kaip „Pašikas“ ir „Dvaro kakotojas“, buvojo toksai bomžas iš Jurbarko, prieš tai imigrantas iš Rygos. Bomžaudavo netoli Jurbarko dvaro, tarp Vydūno ir Pamituvio gatvių. Buvo vienas nemaloniausių piliečių, kuriuos kada nors matė jurbarkiečiai. Viskas dėl to, kad tasai nelaimingasis mėgdavo šikti prie pat dvaro krūmų, o jei jį konfrontuodavo, mėtidavo savo dovanėles į žmonęs kaip kokia bezdžionė. Daugelis devintokų bandė jį pamokyti, kaip gražiai elgtis, bet tasai juos nunešdavo iki tilto ir mesdavo į Nemuną, o po to apmyždavo. Trumpai tariant, nachalas ir bispridielo vinovnikas, su kuriuo negalėdavo susitvarkyti net stipriausi iš jurbarkiečių.

Taip visada nebūdavo. Prieš tampant Pašiku, bomžas buvo žinotinas kaip Julius Tryda. Julius buvo prašmatnus ir bene kvalifikuotas daktaras. Daug kam padėdavo ir kartais net neimdavo pinigų. Tačiau, po vienos nelaimės, Julius pradėjo labai daug gerti, kad net buvo atleistas nuo darbo. Sakoma, kad vieną dieną atėjęs į darbą smirdiejo kaip tėtė, kai toksai žiūri futbolą, ir prikakojęs Jurbarko ligoninės direktoriui ant stalo. Nuo to momento, jis buvo jau žinomas kaip „Pašikas“ - Jurbarko teroristas.

Teroras ilgai nesitesė, tik kažkur trys metus, iki 2020 liepos mėnesio, nes Pašikas staiga prapuolė iš jurbarkiečių akių. Niekas nežino, kas tam žvėriui nutiko, tačiau niekam ir nerūpi, nes nors pagaliau dvaras nesmirdies Pašiku.

2021 gruodžio mėnesį kažkoks Rokas pranešė, kad į dvaro krūmus vėl kažkas prišiko, bet Pašiko niekur nematyt. Nežinia, ar čia buvo jis, ar šeip koks imbicilas.

Visa žinoma informacija

Pašiko sūnus Dzimumloceklis Tryda. Grynai obuolys nuo obels

Daug ką apie šitą „Pašiką“ papasakojo jo sūnus Dzimumloceklis „Dima“ Tryda. Tasai vaikigalis su elegantišku latvišku vardu buvo gimęs ir išaugintas Jurbarke nuo pat devynesdešimtų galo.

Pasak Dimos, Pašikas mokindavosi Rygoje, kur būdavo dvejetukininku ir mėgdavo šaipytis iš moksliukų ar tiesiog žmonių su juokingais vardais. Kūno kultūroje visada būdavo išsiskaičiuotas antras. Nors vaikystėje būdavo nachalas ir bispridielnikas, kažkur dvyliktoj klasėj jis sutiko savo būsimą žmoną vardu Birutė Šonkaulaitė. Nežinia, ką ta lietuvė pamiršo Latvijos sostinei, tačiau tie abu susitiko parke ir įsimylėjo vienas kitą. Baigęs dvyliktą, Pašikas nuvarė į Lietuvą kartu su Birute, kur jis studijavo mediciną ir, po kurio laiko, tapo daktaru. Po metų, Šonkaulaitė tapo Tridiene. Po kelių metų ir patsai Dima buvo gimęs. Pasak jo tėvų, naujagimį norėjo nuspirt vienas daktarų, bet Julius davė jam pizdy.

Nežiūrint į tai, kad ilgą laiką viskas ėjo sklandžiai, 2017-ais Birutė paliko Julių. Kodėl, nežino ir patsai Dima, tačiau tas momentas visiškai palaužė Julių ir jis pradėjo labai daug gert. Tuo metu, Dima niekaip negalėjo padėti, nes buvo armijoj. Dėl jo nebuvimo, Julius buvo visiškai vienišas ir tapo bomžu. Julius norėjo kaip nors padėti savo spermos donorui, tačiau tasai vis mėtynėjo į jį šūdus. Kas nutiko su Pašiku 2020-aisiais, Dzimumloceklis nežino, o savo mamos numerio neturi.