Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nerealusis Stasio online Čatas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Nerealusis Stasio online Čatas Pokalbių istorija:

Lapkričio 7 diena:

Unprintable apie save:

Labai teisingai parašyta, o internete apie jį pilna prirašyta - ten ir skaitykite. Jis - labai prityręs blogio ieškotojas ir naikintojas. Ir jau ką ką, o pragaro kenkėjus sugeba greitai identifikuoti ir nukenksminti.

P.S. Pipedija - NEinternetas! --Donatas 09:40, 2009 lapkričio 7 (UTC)


Nu tik kažkaip su wiki teksto formatavimu dar reikėtų profesoriui pasitobulinti...--Donatas 09:31, 2009 lapkričio 7 (UTC)

Šiaip tai jau užsiknisom su Stasiu kariauti ir blogio ieškoti, tai čia visiems ir skelbiame jojo Ajpą 88.119.136.18 - žinokitės patys ir pačios - brrrr


Čia vėl Stasius rašinėja, kaip kokiam forume ar Čate:

Kaip ir teigia Virtualika, amoralu yra aptarinėti asmenį. Reikia aptarinėti jo darbus. Šis projektas yra iš esmės klaidingas, kadangi orientuotas ne į gerus, bet į blogus darbus ir leidžia nebaudžiamai užgaulioti žmones. Gatvėje toks elgesys prilygsta chuliganizmui. Ne tik pagal islamą, duoti į snukį svoločiui yra dorybė. O tas jūsų tariamas slaptumas apsunkina chamo suradimą. Gerai dar kad nevisiškai. Todėl siūlau - skubiai užsidaryti, kol Virtualika jūsų nevirtualizavo.


Taigi nemėginkit prikergti savo virtualikos prie Pipedjos - geriaus Seimui ir Vyriausybei padėtumėt - Ką gero padarėt Lietuvai su ta Virtualika???
Gerb Stasy, jei jau būtumėt koks Pipedijos akcininkas ar etatinis kolaborantas, tai galėtumėt solidžiomis injekcijomis daryti įtaką, kad visiems geriau būtų ir Naxuj viens kito žmonės nesiunteliotų. Dabar gi, pac naudojate tokius burtažodžius kaip Svoločius irba Į snukį. --Donatas 09:50, 2009 lapkričio 7 (UTC)


Virtualusis Stasio Čatas:

apie mano gerus darbus skaitykite internete "Stasys Paulauskas" - negalima čia apie asmenį rašinėti --Donatas 09:58, 2009 lapkričio 7 (UTC)

Nėra tokio Interneto - ten tiesiog svetainė ar puslapis kažkoks php pagrindu, o visai ne internetas


Ar jau su logika blogai: ne apie asmenį skaityk, o apie jo gerus darbus pagal paieškos žodžius "Stasys Paulauskas"

Mielas Donatai, išeinu į paskaitą, tad liaunuosi. Pagalvokite, gal surengti mokslinę praktinę konferenciją tema :"Kaip interneto chamui duoti į snukį?" Iki

Mielas Stasy, šeštadieniais dirbti - griekas, nors, kas ten žino, kokios jėgos laimina irgi skatina jumi savaitagliais aukotis...

Dargi norėtųsi pritarti ir pasiūlyti Tamstai artimiausioje mokslinėje - praktinėje konferencijoje oponuoti Pipedijai, idantai Virtualika daugiau bonusų gautų bei papildoma tyrimų sritimi praturtėtų. Čia atkreisime dėmesį, kad vienas Chamas - ne karys, tai, kad neužmirškime chamizmo pasiieškoti ir tamsiose savo asmenybės kertelėse... Sekmęs jumi, be Jūsų Pipedija būtų nykus humoro puslapis...--Donatas 10:29, 2009 lapkričio 7 (UTC)

Lapkričio 8 diena:

Nerealusis Stasio online Čatas:

Kadangi nepavyksta jūsų atvesti į dorą ir atsakingumą, matyt yra kitos priežastys, kodėl puldinėjate žmones: a)reketas - gal taip siekiate išprievartauti pinigų sunkmečiu prasimaitinti? b)pasamdytas juodinimas - hamo verslas (ar įstatuose yra tokia veiklos rūšis, ar veikiate nelegaliai, ar mokate mokesčius)? c)toks darbas - moka algelę už pipėsdinimą d)kita...

E) dibilizmas F) Virtualinis sado - mazo - ekshibicionizmas G) Saviaktualizacija (susireikšminimas) bei onanistinė virtualinė saviugda

na ne....
Iš kažko gyvenate - ir hamas nori valgyti, o geriau - skaniai.. tad nemeluokite
Gero apetito, kątik papietavome skaniai - šlykščiosios ryklienos sriubos, nes šaldyta ir kijevo katlieta (Jūs, turbūt, keulienos irgi nevalgote...)


Duoti chamui į snukį - šventa kiekvieno doro piliečio pareiga. - ojojoj - nekurstykite nesantaikos bei neskatinkite smurto... Pabijokit Šėtono!

Kiek galima kartoti - užsidarykite. Padarysite gerą darbą sau ir kitiems. Internetas ne pamazgų duobė ir visokių nevykėlių slėpynė, kad nebaudžiamai puldinėti nieko nekaltus žmonės. Šuo ir tas be reikalo nepuola. Patys jaučiatės prastai būdami hamais. Ilgainiui nuolatinis savo menkumo ir netoleruojamo visuomenėje hamiškumo suvokimas pažeis jūsų nervų sistemą, sveikatą - ligą įgausite. Tai - ką trokštate kitiems įvaryti. Pasitarkite su žmonom, vaikais - ką jie pasakys, kad jų tėvas - hamas. Dar geriau - nueikite pas psichologą ar kunigą - tikrai nepritars tam nežmogiškam gėdingam projektui.

dar geriau - pakeiskite projekto pavadinimą į Savipipėdija - pateikite ant ekrano savo organizmą ir išsityčiokite iš jo kaip tai darote su kitais. Patirsite pipazmą. Dar paprašykite, kad kas netingi, sugalvotų dar kaip iš jūsų psityčioti. Skirkite premiją. Va čia tai bus tikra pipėdija.


Stasy, iš tamstos pasisakymų jau bent trisdešimt straipsnių Pipedijoje laukia eilės būti patalpinti. Esate be ne nuožmiausias mūsų gerbėjas ir kirtikas! --Donatas 09:38, 2009 lapkričio 8 (UTC)

P.S. A prie ko čia užsidaryti reiktų? Tada gal išpijarinti padėtumėt tą aktą, tik įsivaizduokite - "Stasys nugali Pipediją" - nu pipec po polnoj...