Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Naujieji komunarai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Naujieji komunarai, dar kartais užvadinami kaip keturi komunarai, nes savo veikla kam tai priminė anuos senus keturis komunarus, kurie visokia prieš Lietuvą nukreipta veikla užsiimdinėjo. Taigi ir šitie kažkokiom nesąmonėm užsiėmė, tai ir prilipdė kadaise jiems etiketę, kad paprasčiau būtų[1].

Tai sieja šituos komunarus meilė Lukašenkai ir kitokiems Rytų kaimynams, tai jie užtat vis labai giria tas šalis, užtat varo ant Lietuvos ar netgi kokia nors cenzūra užsiima. Dabar gi Bronius Bradauskas yra matyt grupės vadas, nes Seime vadovauja kažkokiai ryšių su Baltarusija grupei.

Tai čionai pateiksim sąrašą iš tųjų keturių, kurie kadaise, dar 2003 buvo įvardinti, gi visi iš socdemų:

Tai paskum gi prie šitų komunarų ir daugiau vis prisijunginėjo, su liaupsėmis Lukašenkai, nes matyt labai norisi panašiai gyvent - viskam vadovaut ir jokios kritikos nepatirt.

Tai gal dar naujesnis ir visų garsiausias tai buvo toksai Julius Veselka, skelbęs apie tai, kad Lietuva savanoriškai prisijungusi prie SSRS, ale šitas gi numirė, o dar ir sava mirtimi, tai paskui kiti komunarai labai liūdėjo.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.