Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Litimpex

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Litimpeks bankas)
Jump to navigation Jump to search
Kažkieno tai padaryta nuotrauka jau gerokai po oficialaus banko uždarymo, dėl ko kilo skandalas, kai paaiškėjo, kad Litimpeks ir toliau teikia kažkokias ten bankininkystės paslaugas ar tai veikia šiaip kaip kokia valiutos keitykla. Čia dar labai įdomu prisiminti tuos laikus, kai dar nebuvo eurų, o užtat buvo markės, o doleriai kainavo net po 4 litus už vieną. O rubliai išvis buvo kitokie, nes už keliasdešimt centų visą tūkstantį jų galėjai nusipirkt.

Litimpeks bankas (nes VLKK neleido jam vadintis "Litimpex") buvo ar tik ne paskutinis bankas, katras subankrutavo iš visos krūvos bankų, žlugusių per bankų griūtį, prasidėjusią nuo Apus banko bankroto 1994. Tai dar ilgai su juo buvo visaip tampomasi ir ieškoma įvairių galų, nes daugelis ir ligšiolei abejoja, ar tikrai viskas švaru tenai buvo - negali juk toks sėkmingas bankas imt ir žlugt iš niekur nieko.

Išties tai susidomėjo valdžia šio banko reikalais dar 1996, kai šitas bankas dar norėjo su anokiu LAIB jungtis, bet irgi paaiškėjo, kad vienos skolos pas jį, tai ėmė prokuratūra tirti, o jo vadovas Gintautas Preidys buvo suimtas. O bet tačiau paaiškėjo, kad viskas banke buvo daroma taip, kad niekas nekaltas, nors skolos ir gavosi šimtamilijoninės. Tai paskui kažkokiu būdu tasai Litimpeks ir vegetavo pusiau pakartas, pusiau uždarytas iki pat 1999, kai galutinai buvo likviduotas.

Štai dabar vat irgi toksai švarus Snoras irgi likviduojamas lygiai taip pat, kaip kadais buvo likviduotas Litimpex - Lietuvos Bankas pareiškė, kad turtas mažesnis, nei įsipareigojimai, taip kad štai jums ir prašom, o akcininkai Snoro panašiai irgi šaukia, kad čia jie nekalti, o valdžia dorą banką žlugdo.

O dar sako, dar ir dabar esą yra kažkokia tai bendra Lietuvos ir JAV UAB, kuri vadinasi Litimpex ir teturi tiktai vieną darbuotoją. O veikla tos įmonės - kažkokios konsultacijų paslaugos. Tai čia irgi mums klausimų kelia, kas ten per konsultacijos tokios ir kodėl pavadinimas panašus, net jei ir niekaip galįs būti nesusijęs.

Štai toksai solidus kultūringu Times New Roman šriftu užrašytas logotipas, kur visos raidės - kapslokai, taip kad jau vien dėl šito turėtų sukilti žmonėms įtarimai