Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Linas Kunigėlis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Linas Kunigėlis

Linas Kunigėlis - garsusis sporto apžvalgininkas, tautos herojus ir didvyris, nes dėjo ant politkorekcijos ir bekomentuodamas krepšinio rungtynes pasakė apie vienus organizatorius tai, ką visi galvojo ir nedrįso pasakyti - užsikruškit!

Taip kad Pipedija sveikina čia drąsų komentatorių ir skelbia visišką palaikymą, nes mes nusipelnėme to, kad galvotume tai, ką galvojame ir galėtume sakyti tai, ką turime omeny. Nes kitaip gaunasi, kad vieną galvojame, o visai kažką kitą turime sakyti, o tai yra melas ir netiesa. Ir tai jau nėra gerai. O mes už tai, kad visiems būtų gerai!


Linas Kunigėlis Venesueloje

Kartą kai vyko kažkokia pasaulinė krepšinio rinktinių atranka prieš Londono olimpiadą, tai Venesueloje visi žaidė. Ir lietuvių komandai vietiniai priorganizavo visokių gendančių autobusų, dar ir iš anksto pagrąsindami, kad į rungtynes anie nenuvažiuos, o turės belenkiek laiko kaisti, ir taip toliau. Ir per treniruotes netgi kartą kažkokių tankų privarė prie pat lauko treniruočių aikštelės, atsuko išmetamaisiais vamzdžiais į aikštelę ir pradėjo varyt dujomis, aiškindami, kad čia repetuoja paradą. Ir taip toliau, ir taip toliau. O paskum dar paskleidė kažkokių kaltinimų, kad lietuviai kaip tais ne taip žaidžia, nes dėl jų Venesuelos komanda iškrito.

Tai galų gale, kai Lietuva laimėjo prieš Puerto Riko rinktinę, tai transliacijos pabaigoje Linas Kunigėlis pasiūlė visiems tiems organizatoriams užsikrušti. Čia dar turime pasakyti, kad šitas posakis nelaikytinas kokia nors sąsaja su Giedriumi Krušnausku, katras čia omeny neturėtas. Ale nepaisant to, kilo baisus triukšmas, esą kaip gi čia dabar taip rungtynių komentatorius galėjo sau leisti išsakyti tai, ką visi galvojo.

Tai Pipedija šitai paaiškina labai paprastai: galėjo jisai sau tai leisti, nes niekas negali uždrausti šnekėti teisybės.


Senos naujienos apie Liną Kunigėlį

Nu ir atsitik tu man taip, kad vienas kiečiausių sporto komentatorių Lietuvoje apsivedė... Sako, visiems užeina, nu, bet ką jau čia padarysi, kad jau taip, tai - sveikinam!


Liaudyje apie Čėlį:

  • Kartą jaunystėje, kai Linas Kunigėlis dar buvo metalas, varė iš kažkur pro kažkur alaus prigėręs ir pamatė, kad mažvaikiai kieme žaidžia fūlę, tai Čelis išsitraukė švilpuką, (nes tuo metu kažkaip turėjo su savimi pasiėmęs dėl visa ko) ir pradėjo ten teisėjaut ir baudas visiems vaikėzams skirti, ten penedlius liepė mušti, dar kažką aiškino... Nu, žodžiu, mokė jaunimą...