Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kur skirtumas tarp humoro ir patyčų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Pipedija tave išnaudos visaip ir dar išsityčios!
Šlykščiausias melagingas purvinų pamazgų puslapis Lietuvoj!
Argi tai humoras, kai žmogų išvolioja šūduose? Žinoma, kad taip!

Kur riba tarp humoro ir patyčių? - dažnas klausia, užsukęs į Pipediją, ale betgi šitas klausimas savo esme absurdiškas, kaip ir nepilnamečių apsauga nuo informacijos, tad aną įgyvendinant, gaunasi humoras pagal taisykles, politkorektiškas bei nykus, kaip koks amerikoniškas analinis juokelis - šieji, viską uždraudę, dabar tegali juoktis iš šūdų!

Dar sakomi gandai, kad pirmasai ant Lietuvos šitą klausimą uždavė garsusai žurnalistas ir žodžio meistras Mindaugas Peleckis, kai prieš kelerius metus paskaitė ne ką kitą, o Pipediją...


Patyčios ir etikos normos

Patyčios - visgi tai ne humoras, o gi atskiriama tai tiktai tokiu keistu būdu, kaip pagal intenciją: juk patyčios tik tam, kad pažeminti, ir tyčiotis moka tik tie, kas nemoka juoktis patys iš savęs. Taip ir mes sakom, visiškai rimtai ir nejuokaudami: pratęskime savaitę be patyčių, kad ji truktų ištisus metus, tyčiokimės iš nevykėlės Pipedijos, o ne iš savo draugų ar bendramokslių.

Gi humoras - dalykas rimtas, o dar kaip sako, tai nesuprantamas ir keistas. Juk visas humoras - tai betvarkė galvoj, nesąmonės ir kliedesiai, nes ir juokiamės gi tik todėl, kad atrandam kažką, disonuojantį su įprastu mums pasaulio vaizdu. Tai dar ir mokslininkai sako, kad išties tai bendravimas su paralelinėm visatom, o bet koks juokas - tai išvis kažkokia psichikos liga, pasižyminti nerišliomis konvulsijomis. Gal manot, kad juokaujam? Ogi šįsyk ne - juk dar ne taip seniai kai kurie psichiatrai juoką lygino su epilepsija. Neabejotina tik viena: kognityvinis disonansas humoro atveju būna visad stiprus, o kuo juokingiau - tuo stipresnis.

O dar lėkštų juokelių fanai, paskaitę čia Pipediją, neretai sako: nejuokinga. Protingi dėdės aiškina visai kitaip: humoras - tai silpnųjų ginklas, vienintelis būdas pasipriešinti politikų irgi valdžiažmogių savivalei, biurokratijai bei iš jų patiriamiems pažeminimams.