Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kokteilis Sex on the beach (Seksas paplūdimyje)

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Kokteilis Sex on the beach (Seksas paplūdimyje) pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Kokteilis Sex on the beach (Seksas paplūdimyje) būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg
Porelė meiliai susiglaudusi Šventosios paplūdimyje iš vienos taurės geria kokteilį "Seksas paplūdimyje".

Kokteilis Sex on the beach (Seksas paplūdimyje) - tai labai skanus gėrimas. Jumiem paruoštį šį gėrimą nebus sunku, tik turėkite po ranka 50 mililitrų degtienės, jei dar visos neišgėrėte, 25 mililitrus persikų likerio, 150 mililitrų apelsinų sulčių, biškį tiek grenadinų, vyšnią, ledukų. Į kokteilių plaktuvą įdėkite tris gabalėlius ledo, įpilkite 50 mililitrų degtinės, 25 mililitrus persikų likerio, 150 mililitrų apelsinų sulčių. Išplakite. Į taurę pridėkite ledukų ir supilkite visą gautą turinį. Įvarvykite grenadinų sirupo ir papuoškite taurės kraštą vyšnia.P.S. Gaminkitės patys, nes bare į kokteilį gali prispjaudyti. Labai tinka gerti poroms paplūdimyje bet kokiu oru.