Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kenwood

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pats naujausias, 2023 metų laidos profesionalus Kenwood radijo imtuvas-resiveris pasižymi dar daugiau mygtukų, ekranų ir ekranėlių, rankenėlių ir taip toliau, tačiau ir tai nėra pabaiga, nes ateityje viskas dar labiau išsivystys.
Čia tiesiog šiaip profesionalus, įprastų gerų modelių Kenwood radijo imtuvas, kokius naudoja įvairūs radijo mėgėjai ir visokios specialios tarnybos, gelbėtojai, jūrininkai ir panašiai. Kainuoja baisiai, atrodo gražiai, o kaip naudotis - tai netgi neaišku.
Viena iš sėkmingiausių Kenwood šakų - mėgėjiškais dažniais dirbančios radijo stotys ir stotelės, pradedant stacionariomis ir baigiant nešiojamomis.

Kenwood - tokia japonų kompanija, kuri daugiausiai gamino automobilines audio sistemas, o todėl žymiai geriau išgyveno didžiąją audio krizę, kuri tiesiog iškapojo daugumą kitų audio gamintojų. Įvairių radijo mėgėjų tarpe Kenwood radijo imtuvai kelia asociacijas tik su pragariškai didelėmis kainomis ir nepaprastai gera kokybe. Vienok kituose segmentuose Kenwood tėra šiaip gera ir padori japonų audio aparatūrą gaminanti firma.

Kenwood Corporation kompanija turi gana keistą pavadinimo istoriją: pradžioje, kai tik buvo įkurta 1946, ji vadinosi Kasuga Radio, o paskui - Trio Corporation. Tačiau kai pardavinėjo prekes į JAV, tai pardavimai ėjosi nelabai jau gerai, net nepaisant mažos kainos, nes japoniškos prekės tais laikais buvo laikomos nekokybiškomis. Bet čia firmai pasitaikė vienas verslininkas, toksai Bill Kasuga, kuris turėjo daugiau ryšių su amerikiečiais ir davė užsakymą gaminti prekes, kurių jam reikia - daugiausiai įvairių nešiojamų radijo stotelių ir pan..

Prekės buvo pardavinėjamos RadioShack parduotuvėse, o tas verslininkas, toksai Bill Kasuga, kažkaip nusprendė, kad labai jau prastas tas Trio prekės ženklas. Tai vieną kartą ėmė ir sugalvojo, kad reikia sukurti amerikonišką pavadinimą - ir padarė "Kenwood", kuris skambėtų panašiai, kaip "Hollywood" ar dar kažkas toki, visai amerikoniško. Ir nuostabu, bet prekės ženklas suveikė ir daugelis amerikonų, matydami kokybiškus radijo imtuvus, magnetofonus ir kitus daiktus su šiuo pavadinimu, galvodavo, kad čia amerikoniška produkcija.

Ypatingai firmai sekėsi su nešiojamomis radijo stotelėmis (walkie-talkie), o vėliau - ir su profesionaliais radijo imtuvais. Tačiau vėliau, besivystant pardavimais, ėmė eiti ir buitinė aparatūra - tiesiog šiaip įprasti radijo imtuvai, tiuneriai, o paskui ir visokie audio centrai.

Prekių pardavimas ėjo taip gerai, kad ilgainiui visa ta Trio korporacija sugalvojo, kad jei reikia keisti profilį ir 1986 nusipirko iš to paties verslininko tą Kenwood prekės ženklą ir pati persivadino iš Trio į Kenwood.

Kadangi didelė dalis prekių buvo parduodama ne tiek kaip įprasta audio aparatūra, o kaip labiau specializuota technika, pvz., radijo stotys, magnetofoniniai priedėliai kompiuteriams, ar, galų gale, tiesiog automobilinė audio aparatūra, tai kažkaip sugebėjo pergyventi didžiąją audio krizę ir liko vienu iš nedaugelio nepajudintų japonų audio gamintojų.

Kiek vėliau, 2011 metais, Kenwood apsijungė su JVC ir gavosi kompanija absurdišku pavadinimu - JVCKenwood, nes aiškiai japonai net nesuprato, kaip su tomis lotyniškomis raidėmis elgtis.