Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jaunimiečiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Jaunimiečiai, dar apie save jie sako, kad jie esą Jaunieji socialdemokratai, o jau visai oficialiai - Lietuvos Socialdemokratinio Jaunimo Sąjunga arba LSDJS - anokia gi tokia kokių tai socdemų šutvė, pasilikusi, kai Paleckiukas buvo išmestas lauk su trenksmu ir visu Fronto branduoliu, tai dabar aiškiai gal suka anojo pėdomis kokiomis nors, nes nors nelabai čia pasekėm faktus, ale rinkiminis plakatas tai nuostabus buvo, katrą keli šitie ėmė skleisti.

Tai tenai tokie pavaizduoti Juras Požela, Darius Skusevičius ir Marius Skarupskas, kad nei komentarų nereikia ir viskas aišku darosi iškart. Taip kad čia gal pirmas kartas bus, kai Pipedija įsidėjo niekaip neperdirbtą politikierių plakatą, nes net ir Pipedija daugiau nesugalvotų.

Štai šitas plakatas išsivaikščiojo po visus internetus, tai jisai matyt nusako gerai pačią visą esmę, kas tie jaunimiečiai per tokie yra. Tai daugelis galvojo, kad čia kažkas pasiprikolino, bet niekam nekilo galų gale abejonių, nes tie patys jaunimiečiai ėmė šitą šarinti internetuose, taip kad faktai kalba už save - tai yra jėga, galinti pakeisti visus procesus Žemėje - nukreipt vandenynų sroves, sustabdyti uraganus ir vėtras, užvirint ežerus ir upes savo kaitra. Jaunimiečiai - puikus pasirinkimas rinkimų atveju!

O ankstesniais laikais tai buvo ne Lietuvos Socialdemokratinio Jaunimo Sąjunga, o Lietuvos Komunistinio Jaunimo Sąjunga arba tiesiog Komsomolas, tai čia mums įtarimas, kad kažkokios istorinės sąsajos gal ir šviečia dar, nors veidai tokiu kaip senais laikais dirbtinai vulgariai pabrėžtinu dvasingumu jau ir nebešvyti, o greičiau atspindi realybę.