Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Doleriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš JAV doleris)
Jump to navigation Jump to search

Doleris, dar liaudyje vadinamas baksas - taigi toji valiuta, kuri beveik šimtmetį buvo stipriausia pasaulyje, nuo pat tada, kai kilo Pirmas Pasaulinis karas ir Svaras Sterlingų krito bedugnėn, tai vat kai pagal masonų simbolius praeina 98 metai, dabar jau ateina laikas kristi ir doleriui. Taip kad galimai kad ir bus tokia Pasaulio Pabaiga, kai ateis 2012 metai. Nes tai yra iliuminatų planavimo terminas. Kas tiek metų jie nurašo visas skolas, nes tai yra daroma pagal seną masonišką paprotį. Ir nurašymas vykdomas, panaikinant vieną valiutą ir sukuriant vietoje jos naują. Bet tai nežada nieko gero žmonijai, nes tai reiškia, kad pasaulio valdovai JAV bankrutuos 2012 metais, o tada pasaulį ištiks katastrofa ir Trečiasis Pasaulinis Karas, nes po skolų nurašymo vyksta naujas pasaulinio turto pasidalijimas.

Ir nereikia tikėtis, kad koks nors euras išliks, nes euras irgi bankrutuos, nes tai tiktai dirbtinė valiuta, specialiai sukurta tam, kad palaikytų dolerį. Tą visi ir mato pagal tai, kaip biržose dolerio kursas atspindi euro kursą ir atvirkščiai. Visa Vakarų Europa skirta tiktai tam, kad finansuotų JAV valdantį iliuminatų režimą, kuris buvo įkurtas, kaip vadinamosios 13 kolonijų - tai yra 13 slaptųjų masonų ložių, kurios perėmė į savo rankas 13 svarbiausių FED bankų ir visus esminius valdžios postus.

Čia jums įrodymas, nes sąmokslas nesislepia, jie viską atvirai spausdina savo doleriuose, tereikia tik mokėti perskaityti ir suprasti, kas tais simboliais užrašyta, o užrašyta visur skaičius 13, kuris yra Šėtonas ir tai yra skaičiaus 666 simbolis, nes 666 yra 1 skaičius iš 3 skaitmenų 6 ir 6 ir 6, kurie sudaro 18=1+8=9, o tai yra simbolis, kuris Kabaloje reiškia 3*3, tai yra mažasis Šėtono skaičiaus atspindys 9, rodantis 666, kurie yra atspindys iš 999, tai sudedam 1+3+9=13, o tai yra Kabaloje Šėtono seka, nes 1*3=3, o 3*3=9. Tai pasako viską, kad 13 yra tas pats, todėl tik reikia suprasti, ką sako Kabala ir tada suprasit kaip iliuminatai koduoja savo simbolius, pagal kuriuos jie vieni kitus atpažįsta. Tai nieko nereiškia normaliems žmonėms, bet tai yra satanistų ir iliuminatų simboliai.

Visi dolerių simboliai išties yra aiškūs kiekvienam, kas supranta


Dar žr.

Be tikrų dolerių, kurie oficialiai vadinami JAV doleriais, yra dar visokių netikrų, taip kad neapsirikite kartais, nes gali jums kokie nors aferistai ir Kanados dolerių ar netgi Australijos dolerių įkišt.