Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Iki

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš IKi)
Jump to navigation Jump to search

Iki arba IKI - tai anoks prekybcentris, užsieninis, kaip koks Rimi, vaizduoja labai gerą ir kabina per reklamas makaronus apie tai, kaip pas juos viskas pigiausia. Tai kartą kai prisiskaitėm kažkokių reklamų ir nuėjom į Iki, nes atseit agurkėliai labai pigūs, dvigubai nupiginti buvo. Ir pasižiūrėjom į kainą - ogi didesnė, nei Norfoj! Tai paskui mums kažkas išmanantis paaiškino: pirma kainas padidina iki kažkokių nenormalių, o paskui sumažina iki normalių, o tada skelbia, esą labai atpigino! Štai kaip mus apgavo!

O dar Iki garsėja tuo, kad turi visokių keistesnių prekių užsienietiškų, ale jei jau taip nueini tokių prekių nusipirkt, tai paaiškėja, kad nelabai. Dar ten kažkokia "Gurmanų" gira yra natūrali, o ne tokia, kaip mėšlas, kuris į plastmasinius butelius pilamas, tai labai rekomenduojam paragaut, geras dalykas. Ir "Gurmanų" alus irgi labai geras, o ne sintetinis kaip koks kitoks. Tai štai šituo Iki yra gerai.

Kontraversijos

  • O vieną kartą, kai Iki įkūrė prancūzai, bepasivadinę - "Iki - komercijos skruzdės", vėliau pardavė verslą tokiai kontorėlei Palink (čia Kalbainiai galėtų išaiškinti tą prasmę), tai vat tada tas Palink vadas sugalvojo, kad jam klestintis verslas atsibodo ir tas metė darbą! O prekybos taškai išliko, pardavėjos visokios, kasininkės irgi pirkėjai jau priprato būti link Iki palinkę...

Darbuotojų išnaudojimas

O dar IKI nuo seno garsėja, nes vis tai koks laikraštis, tai radija paskelbia apie tai, kaip pardavėjos turi dar ir valytojomis dirbti po darbo, papildamo užmokesčio negaudamos, tai ten samdo bandomąjam, o paskui sutarto atlyginimo neduoda, tai dar ten kažką prigalvoja, o neseniai atleido profsąjungos vadus, nes esą tie sąmoningai makliavojo apskaitą. Tai čia mums klausimas pasistoja: sąmoningas apskaitos klastojimas yra nusikaltimas, o bylos jokios tas Palink nekelia, tai čia jau gal makaronai bus aiškiai, kažkas ten matyt neaiškiai.

O geriausias cirkas, kurį teko apie Iki girdėti, tai kad pasenusias prekes, kai terminas galiojimo išsibaigia, darbuotojai turi nusipirkti iš parduotuvės. Tai čia jau nežinom, ar tiesa, ar melas - patys darykitės išvadas.


Kiti prekybos tinklai

O dar kažkada Iki prisipirko Spar parduotuvių Lietuvoje. Tai tada neblogai išsiplėtė. O dar kiti jau neatsimena, bet Iki parduotuvės vadinosi ir kitis pavadinimais - Pigiau grybo, Leader Price, Ikiukas ir Cento.

Dabar gi Iki parsidavę kokiems tai užsieniečiams, nors ir šiaip juos kokie tai užsieniečiai įkūrė. Tik dabar jau jie yra kokių tai didesnių prekybos tinklų dalis - ten ir vokiškas REWE koksai tai dar susijęs.