Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Helena Dalli

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Helena Dalli pozuoja su savo išleistu Kalėdas draudžiančiu komunikatu ir džiaugsmingai džiaugiasi, kad pagaliau uždraudė Kalėdas.

Helena Dalli - tokia eurokomisarė iš kokios tai Europos Komisijos, atsakinga už kažkokią ten lygybę, kuri pagarsėjo tuo, kad 2021 metais pabandė uždrausti Kalėdas. Tai išleido ta proga kažkokį tai komunikatą, kuriame paaiškino, kad nuo žodžio "Kalėdos" kas tai gali įsižeisti, todėl darbutojams draudžiama primygtinai nerekomenduojama tą žodį vartoti.

Šiaip gal niekam ir neįdomu, bet šita Helena Dalli yra iš Maltos, labai katalikiškos šalies. Taip kad akivaizdu, kad bendra valstybės kultūra su eurokomisarinėmis vertybėmis visai nekoreliuoja. O dar kadaise labai seniai šita Helena Dalli buvo išrinkta gražuolių konkurse kaip Miss Malta, bet nuo to laiko praėjo labai daug metų, tačiau liko įrodymas: jei kada buvai graži, tai tolimesnei karjerai smegenys nėra reikalingos.

Europos Komisija ir Europos Sąjunga bando uždrausti Kalėdas

Čia tas Kalėdas draudžiantis komunikatas visame gražume, va toksai gražus visas.

Pagal šitą eurokomisarę esą reikia vietoje žodžio "Kalėdos" sakyti "šventės", nes taip esą skamba gražiau. Taip kad čia kaip matote, kokių kliedesių beprisigalvotų politkorekcijos bebijantys durniai, galų gale paaiškėja, kad atsiranda koks nors politkorektiškas durnius, kuris tuos kliedesius ir pabando įgyvendinti praktikoje, ką padarė būtent šioji komisarė.

Kitaip tariant, šita Helena Dalli ėmė ir savo komunikate nurodė, kad negalima žodžio "Kalėdos" vartoti, o reikia sakyti "šventės" ar kaip tai panašiai, nes kitaip gali kažkas ten įsižeisti ir taip toliau.

Tai aišku, po to, kai Helena Dalli paleido tą komunikatą, tai visa ES taip smarkiai nustebo, kad tokie pasakymai, kaip "pyzdec" ar "naxui" tapo vienais iš švelnesnių tarp to, ką buvo galima išgirsti. Triukšmas nusirito taip smarkiai, kad jau kitądien tasai komunikatas buvo atšauktas kaip kokia tai klaida.

Vienok visos tos nesąmonės absurdiškumas taip ir liko tiek visus pritvojęs, kad net ir atšaukimas čia jau nieko nepadėjo: taigi net ir visiškam durniui aišku, kad jei vieną sykį tokia dūra pabandė uždrausti Kalėdas, tai ką gali žinoti, ką ta pati dūra pabandys uždrausti po mėnesio ar metų. Ir dar daugiau - jei jau pabando Kalėdas uždrausti, tai ką dar išvis gali sugalvoti uždrausti koks nors kitas idiotas?

Trumpai tariant, skandalas įsižiebė toksai, kad dabar jau čia maža neatrodo ir pažiūrėsim, kiek čia kas tęsis.