Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gykai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Gykai - nuo anglų kalbos žodžio "geek", reiškiančio kokį tai moksliuką, kuris tipo protingas ir daug mąsto, mokosi, nori kokiu tai gudresniu už kitus būti, bet nėra visai durnas ir trenktas. Kitaip tariant - tiesiog eilinis koks nors vaikinukas, o gal ir pana - bet su akiniais, megztuku ir panašiai.

Gykai paprastai mėgsta visokius geimus, bet nebūtinai kompiuterinius - dažnu atveju tai būna kokie nors RPG, ta prasme "role playing games", bet visai ne tai, ką pagalvojote. Su seksu tie žaidimai nieko bendro neturi, nes dauguma atvejų gykai būna visiškai dar nekalti, net nepaisant to, kad ir sulaukę kokių nors 30 ar 40 metų.

Vienok svarbu nepainioti gykų su inceliais, mat pastarieji, tegul irgi būdami visiškoje lytinių santykių deprivacijoje, skiriasi savo bukumu, nuprotėjimu ir nuolatiniais kliedesiais tomis pačiomis temomis apie visokias pasaulio tvarkas ir moterų ir dar kažkieno ten sąmokslus. Protu ar gebėjimu domėtis kokiais nors mokslais ir realybe inceliai nepasižymi, tad pagal savo durnumą ir yra atskiriami.

Kai kuriais atvejais į gykus kiek panašūs gali pasirodyti autai, bet čia yra kitas atvejis, nes nors iš išvaizdos ir panašu, visgi gykai pasižymi šiokiu tokiu adekvatumu ir nėra visai nučiuožę.

Radikaliai baisesnė gykų forma yra nerdai.