Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Akiniai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai čia puikiai matome, kad jeigu žmogus be akinių, tai joksai jisai nėra entelegentas, o tiktai yra koks nors marginalus neaiškus tipas. O kai tik akinius užsideda - tai išsyk atrodo kitaip ir kelia visiems pagarbą.

Akiniai - būtinas reikalas, nes šiais laikais - kas be akinių, tai jau savaime priskirtinas dibilams, nes kokiu durnium reik būt, kad akinių nenešiot? Jau kai žmogus be akinių, tai išsyk matosi, kad neapsišvietęs oluchas.

Todėl akiniai būna aišku įvairūs, ir kampuoti, ir apvalūs, ir dideli, ir maži, ir su juodais, ir su spalvotais rėmeliais, ir dar ir su paauksuotais ar netgi platina dengtais, o dar ir be rėmelių - žodžiu, pasirinkimas bet kokiam skoniui ir mada kiekvienai dūšiai.

Todėl jei nenorite atrodyti, kaip koksai marginalas, o norite atrodyti kultūringai, kaip verslininkas ar inteligentas, tai akiniai yra būtinybė.

Akiniai - tai visų stilingas papuošalas

Žinoma, kai jau su regėjimu blogai, tai būna kartais ir nesuprasi, vietoj akinių kažką užsidėjęs

Štai šiais laikais jau pasidarė akivaizdu visiems, kad kadangi akiniai yra toksai stilius, kur išsyk matosi, kad žmogus protingas, tai visokios linzės jau įspūdžio nesukuria, o reikia, kad būtų rėmeliai kuo didesni. Užtat akinius ir hipsteriai pamėgo, taip kad jau nešioja juos net gi jeigu jokių dioptrijų nereikia, nes be akinių atrodai kaip koksai lopinys.

Todėl ir matome, kad akiniai arba yra pas žmogų ant veido, arba nėra, tai jei nėra, tai ir kalbėt su tokiais nėra apie ką.

Žinoma, dar yra mažuma, katrie nešioja akinius dėl regėjimo trūkumo, mat su akiniais matai geriau, tačiau tai jau neesminis ir bereikšmis atvejis, vargu ar su mada beigi išvaizda turintis bent kažką bendro.