Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Farai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Nemaišyti su laida „Farai

Faras - tai gal pareigūnas, nes išdidžiai nuo žodžio "faraonas", kuris reiškė didelį valdovą kur tais Senovės Egipte. Tai taip žargoniškai policininkai dabar būna vadinami, nes irgi viską valdo.

Gi kiti tyrinėtojai sako, kad išties tai kai koksai nors žulikas sako žodį "faraonas", tai turi omeny, kad negyvas, užmarinuotas zombis, nes iš faraonų galvų prieš mumifikavimą išsiurbdavo smegenis, o tą visi žino, nes apie tai dar mokyklose moko. Todėl farais vadinami tik tie pareigūnai, kurie neima kyšių ir patys nedangsto visokių nusikaltimų, o atvirkščiai - žulikus gaudo. Nes esą nu besmegeniai, kad taip daro.

Tai kaip priešstata šitam, kiti sako, kad mentai tai tie pareigūnai, kurie nėra farai. Gi kiti sako, kad niekuo tie žodžiai nesusiję, nes išties tai visi vadina kaip papuola, o neretai dar skelbia, kad ACAB ir panašiai.

Pipedija išdidžiai pareiškia, kad visokius nusikaltimus pranešam į policiją ir manome, kad nusikaltėliai yra šūdai, ir jei nekenti teisėsaugos - tai reiškia, kad nusižengei įstatymui ir esi šūdas. Taip kad mes palaikome farus!