Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Egidijus Blažys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Egidijus Blažys - anoks Kauno prokuroras, katrą STT prigavo.

Įtariama, kad prokuroras Egidijus Blažys piktnaudžiavo tarnybine padėtimi bei galimai vykdė kitas su tuo susijusias neteisėtas veikas: kyšininkavo, papirkinėjo. Pirmadienį po pietų jam buvo pareikšti įtarimai pagal tris Baudžiamojo kodekso straipsnius.

Tai kaip kalbama, dėl anokio išprievartavimo, katras įvyko Žaliakalnyje šitas Egidijus Blažys nutraukė bylą ir koordinavo visokius ten apmokėjimus ir kyšius kam reikia matyt. Tai kartu dabar gal jau įtariami kaip kurie policininkai iš Žaliakalnio policijos komisariato, nes STT ir ten jau kratė. O kiti dar įtaria, kad maža dar kokios čia gali išlįsti nusikalstamos gaujos...

Tai dar įdomu, kad paaiškėjo, kad bylos procesinius veiksmus patvirtino dabarties jau atsistatydinęs Algimantas Valantinas, bent jau taip Lietrytis paskelbė.