Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Diablo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia aprašomas kompiuterinis žaidimas
Diablo
Diablo-i.jpg
Gamintojas:
Blizzard
Leidėjas:
Blizzard
Platforma:
PC, Playstation
Išleidimo data:
Žanras:
Quest
Kalba:
Žaidėjai:
Single, multi
Tinklalapis:

Diablo - toksai seniai seniai išleistas geimas, kuris labai populiarus buvo, nes visiems labai patiko satanizmas, kurio tenai buvo pilna. Pirmos versijos stebino aniems laikams nepaprastai įspūdingais video intro ir kažkokiu giliu ir nenormaliu misticizmu, ištrauktu iš kažkokių senovinių knygų.

Originaliai Diablo atsirado apie kokius 1997 metus, kai kažkokios firmos kažkoks programeris ant bajerio padarė geimą iš vieno levelio, kur viskas buvo Šėtono garbinimas kažkoks. Tai visi ofise pradėjo šitą geimą žaist, tada vadovybė pamatė, kad kažkokį konkurentų ar tai kokį tai neaiškų geimą visi žaidždia ir pradėjo aiškintis, kas ir kaip. Paaiškėjo, kad sava kūryba. Tą savą kūrybą praplėte ir paleido, per daug nesitikėdami, tačiau netyčiukais gavosi didžiausias tų metų geimingo topas.

Per daugelį metų vėliau Diablo susilaukė daugelio kitų versijų, tačiau kiekvienoje po truputį vis tolo ir tolo nuo seno geimo pagal savo siužetą ir pagal savo žaidimo pobūdį. Galų gale, jau visai naujose versijose pasaulis yra kažkoksai visai svetimas, o žaidimas - ne tiek su siužetu, kiek multiplejeris.

Visokie seni perdylos, kurie gyveno jau tais priešistoriniais laikais, kai buvo išleistas pirmasis Diablo, vis aiškina, kad dabartinis Diablo esąs kažkoks ne toks, nes ir su siužetu kažkas negerai, ir satanizmas kažkoks netikras, ir bažnyčios ne krikščioniškos, o neaišku kokios, ir taip toliau. Gi naujesni geimeriai, pradėję nuo Diablo III, pasakoja apie kažkokį Sanktuarijaus pasaulį ir nesupranta, ko tie seniai čia nori.

Seniai sako, kad geriausia ir vienintelė tikra versija buvo pirmas Diablo, nes tiktai tenai buvo iracionalus šėtoniškas misticizmas su mirtinu randomu, kur žaidėjas galėjo pražūti požemiuose, netgi turėdamas kad ir patį geriausią įmanomą levelį, o taip pat leido turėti visokius įmanomus burtus visokiais įmanomais būdais. Kiti dar prideda, kad Diablo II irgi buvęs dar kažkiek daugmaž iš bėdos tikras, nes nors ir be randomo ir be teisės gauti svetimus skillsus, visgi bent jau satanistiškas kažkiek, ir žemietiškas.

Deja, klasikinis Diablo I buvo išleistas taip seniai, kad jau vien jūzerio interfeisas tenai neįmanomas, todėl dabartiniams geimeriams tas geimas yra nepražaidžiamas. Tuo tarpu Diablo II visai įmanoma žaisti, o Blizzard neseniai išleido ir kažkokią ten atnaujintą versiją.

Tuo tarpu kiti Diablo geimai yra prakeikti, nes netikri, o juos žaidžia visokie arkadų mėgėjai, nes nereikia nei galvoti, nei siužeto žinoti, niekas tenai nesvarbu jiems. Tai jie nieko nesupranta.


Kažkoksai nesusijęs senas Diablo

Diablo - po plėšikiškų darbų, pailsėt labai svarbu, gal kelialapį jam duosit.

Piktasis batų pardavėjas. Tik lochotrono paveikti dibilai mano, kad tai kompiuterinis žaidimas. Nors ir yra toks "sukalkpelę" žaidimas, bet daugiausia, tai baisa-pabaisa, gruzinų tautos Jabal, piktasis batų pardavėjas. Jis pirmas susitiko su rusų tauta, ir kai tie nuolankiai pasiūlė: "Vodka, nafta, balalaika.. tvoju matj", Diablo (aiškiai supratęs) griežtai pasakė savo tautos pavadinimą. Na ir prasidėjo...

O dar toksai geimas buvo, tai irgi taip vadinosi.

Nesuprantame, kas čia per pardavimai vyksta ir kokie čia pardavėjai viską parašė...