Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Darius Pocevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Per vieną iš paskutiniųjų mitingų Darius Pocevičius graudino susirinkusią minią traukdamas: ,,O bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao...“

Darius Pocevičius - Pipedijos didvyris, anarchožurnalistas, vienas iš anarchija.lt vadų, demokratijos spektaklių organizatorius beigi dalyvis, akivaizdus entelektualas, froidistinių teorijų plėtotojas, manoma, kad tatai susiję su neįsisąmoninta psichikos dalimi Castor&Pollux, kurioje slypi tai, ko asmenybė sau nenori priskirti.

Kiti gi teigia, kad Castor&Pollux - tai dar ir Kasparas Pocius, tai čia jau visai viskas neaišku, kokie tai susidvejinimai, trejinimai ar ketvirčiavimai, o dar kiti gi ir kreivai mirkčioja, esą tarp jų ne šiaip koks, o ypatingas ryšys, o dar dar kiti gi teigia, jog šitaip prisigalvoti tik dibilas tegalėtų.

Dar nuolat Darius Pocevičius skleidžia visokias žinias apie tai, kaip kažkokie užsienių demonstrantai ir riaušininkai mušasi su policijomis, nes galvoja kad taip visi ims ir Lietuvoje daryt, nes tai tikroji laisvė ir demokratija.

Castor&Pollux

Atskirai apie tai, ką gali reikšti šitas vat žodžių junginys, mes tai turime savo nepriklausoma nuomonę. Nū akivaizdu, kad Castor - tai kastorkė, o be to, lotyniškai dar ir bebras! O Pollux - tai ne kas kita, kaip poliucija! Taigi darykit išvadas patys, koks ryšys tarp vidurius liuosuojančiųjų, bebrų ir masturbacijos!

Meška - toteminis Dariaus Pocevičiaus gyvūnas, gan dažnai pasirodo sapne ar net realiame gyvenime


Šizofrenijos apraiškos

Štai ištrauka iš Dariaus Pocevičiaus nusiskundimų:

Valdžia persekioja kolektyvą, kuriam priklausau. Esu interneto portalo anarchija.lt redakcinės kolegijos, kurią sudaro 5 žmonės, narys. Šių metų sausio mėnesį du seimūnai iš liberalų sąjūdžio frakcijos kreipėsi į lietuvišką Kagėbė, kad ši ištirtų, ar portalas ,,nešmeižia Lietuvos ir nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų”. Asmeniškai susilaukiau keleto skambučių iš saugumiečių, kurie klausinėjo apie redakcinės kolegijos narius ir jų veiklą. Kovo pradžioje lietuviškas saugumas seimūnams pateikė pažymą, kurioje, matyt, pateikti atlikto tyrimo rezultatai. Deja, kas rašoma toje pažymoje, neturiu jokio supratimo. Noia 64 apps xeyes.png  Šis straipsnis ar jo dalis neatrodo pakankamai suprantami, nes jo autorius buvo girtas.
Jūs galite padėti Pipedijai paaiškindami dėstomus teiginius glausčiau ir suprantamiau. Arba bent jau paaiškinkite, apie ką kalba.