Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Darbdaviai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Darbdaviai - tai priešingai, nei tie, kurie yra darbgaviai, nes darbgaviai darbą gauna, o darbdaviai darbą duoda. Tai kaip turėtų būti toksai verslas, kad darbdavys perka darbgavio darbo jėgą už pinigus, o darbgavys parduoda už pinigus savo darbą.

Bet kažkodėl šita teorija neveikia praktikoje, nes visai kitaip išties gaunasi. Darbdavys pinigus paprastai moka darbgaviui, o tasai pinigus gauna, bet dirbti nenori. O nenori dirbti, nes darbdavys prastai moka ir šiaip yra pasikėlęs ir turtingas lerva, kuri skūpi ir gaili pinigų. O kai darbuotojas nedirba, tai ir darbdavys tada labai piktas ir nedidina atlyginimo, o jį tik mažina ir paskui atleidžia žmogų iš darbo, nors tasai nieko blogo nepadarė. Ir paskui dar aiškina, kad atleido už tai, kad tas darbuotojas nieko gero nepadarė.

Taip štai toksai procesas ir veikia, kad darbuotojas nieko gero nedaro, taip kad ir atlyginimas išties pas jį yra ne atlyginimas, o alga. O bet visgi kaip čia gaunasi, kad už blogo nedarymą žmogus iš darbo gali būti atleistas, prisidengiant tuo pretekstu, kad nedarė darbo?

Taip štai vat taip vat taip kaip ir gaunasi neteisingai. Neteisybė tokia visai. Ar gi taip galima?