Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daktiloadapteris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad Daktiloadapteris - tėra bulvarinė reklama!
Pirk Daktiloadapteris šiandien! Pigesnių Daktiloadapteris nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi Daktiloadapteris nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Daktiloadapteris - Elektrokonvulsinės terapijos aparatas, pigus naminis elektrokonvulsatorius skiriamas gydimuisi į namus.Greitai bus prieinama visose šalies vaistinėse.Bus parduodamas be recepto.

Daugeliam dibilų daktarai irgi išrašydavo panašios savigydos.Bet va tie dibilai pradėjo kaiščiot visoki šūdą į rozetes taip darydami gydymą visai neefektyvų ir pavojingą be to gali sukelt trumpą jungimą .Todėl pristatome jums naują prietaisą daktiloadapterį kursai palengvins gydymą ir padarys jį malonesniu.

puikusai daktiloadapteris palengvins gydymą ir padarys jį maloniu.Tinka ir dideliems pirštams beigi patogus atstumas.


Primena senų laikų eilėraštuką "Дочка спросила у мамы конфетку / Мама сказала: Сунь пальчик в розетку ".Daktiloadapteris specialiai suprojektuotas taip kad būtu vietos abiem pirštam nes gi rozetkos projektuojamos taip ka jokie pirštai į jas nepatektu

Pliusas - Minusas - Kontaktas


Prietaisas pats savaime nenaudoja Aliektros taigi jį galima palikti rozetkoj.Mėgstantys kėliones apsidžiaugs kadangi į komplektą įeina rozečių adapteriai.

Kontaktinės plokštės išdėstytos iš viršaus ir iš apačios kas garantuoja patikimą kontaktą