Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Burlentė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Burlentė tai lenta su pritvirtinta bure. Čia panašiai, kaip tie, kas neturi babkių nusipirkti džipą, perka keturratį, tai neturintys pinigų jachtai, perka burlentę. Tik kiečiausi iš kiečiausių sugeba uždirbti pinigus, plaukdami. Dalis ne tokių kietų plaukikų bando uždirbti, pardavinėdami tas lentas su nusuktomis burėmis.


Burlenčių klubai

Lietuvoje yra kelios burlentininkų chebros, kurias trumpai ir pristatytume:

  • Seniausia yra "Vėjas Galvoje" (...ir kišenėse) - šią įkūrė 4 bičai, bet visi, vienas po kito, buvo išmesti, tad liko tik pats apsukriausias, kuris dabar ir valdo.
  • Kita xebra yra "Extreme-sports" (koks ekstremalus, jei nieks neužsimušė?) - šią įkūrė taip pat 4 bičai, bet arba visi durni arba visi apsukrūs, nes vietoj to, kad vieni kitus išmestų, dabar ten nebe keturi o kokių 20.
  • Trečia chebra - "x-pro" (x-xui znaet kavo PRO). Du braliukai dobiliukai atidarė kontorą, kuri dabar kiečiausia ant Lietuvos ir kokios tai Brazilijos dalies (Santa Katarinos?).
  • "Bures.lt" taip pat įkūrė du braliukai dabiliukai, bet tie apsiribojo smirdančiom kauno mariom ir iki Brazilijos jiems toli.
  • Parūry Mėmelio mieste yr toks "Sailing.lt", ale ten, kol tėvas liepė, tol plaukė su burlentem, o dabar į dangų pakrypo žvilgsnis.

Tai tiek apie xebras, kurios vienos su kitom sutaria geriau, kitos su kitom - blogiau. Vienu zodžiu, kas nedurnas, tas stengiasi su visais normaliai pasėdėt ir išgert.

Beveik visi jie ir mokyklėles daro. Atsiliepimai - įvairūs, nes, pasirodo, yra tokių balvonų, kurie per vieną mokyklėlę nesugeba nieko išmokti, tad eina per dvi ar tris, ieškodami teisybės.

Visokie atsiliepimai

buriuotojas X: "Is to kiek per metus teko prisidairyti, tai pastebejau kad pas Ginta( vejas galvoj) renkasi zmones ieskantys konkretaus paaiskinimo, destymo disciplinos ir greito rezultato :) Gintas akcentuoja kuno pozicijas ir nesneka nieko "lyshno" Xpro mokyklele daugiau toks FUN reikalas. Pastato tave ant lentos ir paleidzia.. O tada su kateriu parsitempia jei kas ar ka... Jei pas juos pataikai ant vejuotos dienos tai gali but rugstu. Baidas(extreme-sports), bent man pasirode gamtos zmogus. Visada atsipalaidaves ir neausina burnos veltui. Bijau sumeluot, bet jis bene mobiliausia ir lanksciausia mokyklele. Gali ir darbo metu ir po darbo. Gal siemet ir naktim mokys :)))

Rinkis ta kuria nori, ir pagal salygas kurios tave tenkina.


Įdomu

Pusę šito straipsnio čionai parašė anoks Baidas - vienas iš žinomiausių Lietuvos ekstremalų, kartą pagarsėjęs tuo, jog vidury žiemos plaukė per Kuršių marias baidare, o kitą sykį Kalėdas praleido, lipdamas į Everestą.