Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bestzvengas.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Šaulys. Bestžvengo.lt pagrindinis logotipas.
„Sweet tievo ir hella Petriuko“ pirmoji skiltis.

„Bestžvengas.lt“ - tai tokia gūgl saitvietė, komiksų beigi kitų nesąmonių svetainė. Puslapio kūrėjai yra kažkokie psichai vaikėzai iš Kėdainių ir Elektrėnų, ogi „Du meksikiečiai“ beigi jųjų draugas Kusti. Visi trys kūrėjai yra nuotraukų ir komiksų autoriai, o Kusti sukūrė patįjį puslapį[1].

Puslapio pavadinimas beigi turinys

Nors jisai sutrumpintai vadinimas „Bestžvengu.lt“, pačiosios svetainės adresas yra kažkoks ilgas ir neaiškus sites.google.com/view/bestzvengas/, ogi dėl to, kad kūrėjai yra bomžai nelaimingi, kurie nesugebėjo nupirkti sutrumpintąjį puslapio adresą. Va va.

Puslapis pasižymi savo prasta kokybe, gramatinių klaidų gausumu beigi tiesiog savoju šizofreniškumu. Čionais talpinamas komiksas „Sweet tievas ir hella Petriukas“ bei kitos šiaip juokingos ar fainos nuotraukėlės. Glorifikuojamas senasis internetas, beigi praktiškai nukopipyzdintas Andriejaus Hasio postironiškas šedevras „Sweet Bro and Hella Jeff“. „Sweet tievas ir hella Petriukas“ yra sudarkyta Mariaus Janulevičiaus komikso „Filosofo Petriuko nuotykiai“ versija, su pokštais lėkštais ir panašiai.

Bendrai tai galit pasižiūrėti, kaip atrodė visokie internetai tais laikais, kai dar nebuvo Gūglo irgi Feisbuko ir ėjo kokie tai gūdūs 1999 metai - tai štai taip ir atrodo tasai internetas. Geocities šlovės laikotarpio simuliacija katroji. Nepaisant to, kad dabar jau 2022. Visai įdomu.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.