Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Back to the Future

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip atrodė DeLorean viduje buvę laikrodžiai prieš pirmą laiko mašinos bandymą.

Back to the Future arba Atgal į ateitį - toksai legendinis 1985 metų filmas, tapęs tiesiog amžinu, nes jį žiūri ir žiūri vis naujų kartų vaikai ir jaunimėlis, o taip pat ir seniai, o daugelis - ir keliasdešimtą kartą. Filmas jau senas, bet ir dabar vis dar žiūrimas, ir pirma, ir vėliau išleista antroji dalis.

Esminiai filmo herojai - kažkoksai tai gykas, kuris bendrauja su kažkokiu nerdu profesoriumi ir skraido su laiko mašina, pagaminta iš DeLorean automobilio.

Nors šis filmas ir nebuvo pirmas filmas ar kūrinys apie laiko mašiną (pirmasis buvo bene dar XIXa. Herbert Wells romanas), visgi šitas yra bene smagiausia ir geriausiai vykusi kelionių laiku istorija. Žodžiu, tokia smagi fantastika, kokios ir norisi.

Back to the Future filmas turi kelias esmines datas, iš kurių bene svarbiausia buvo 2015 metų Spalio 21, kai filmo herojai nusikėlė į ateitį. Tai daugelis vis laukė, kad ateitis bus kažkokia panaši, bet bėgant metams ir artėjant 2015, vis labiau ir aiškiau matėsi, kad deja, ta ateitis jei kažkur ir įvyko, tai kažkur Paralelinėje Visatoje, o ne pas mus.

Dar jei kam norisi sužinoti, tai pati pirma Back to the Future kelionė laiku prasidėjo 1985 metų spalio 26, tai nuo tada ir sukasi visos tos laiko kilpos, per kurias tai pirmyn į praeitį, tai atgal į ateitį, tai dar kaip nors keliauta buvo.

Bendrai tai filmas yra labai geras ir vertas pažiūrėjimo, o be to, palikęs mums ir dar vieną reiškinį - visišką trantą, kadaise išleistą ir visai nevykusį DeLorean modelį pavertė į realiai kultinę mašiną, dėl kurios visame pasaulyje pešasi kolekcionieriai ir šiaip autofanai.