Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


BOLL'eslovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Bolleslovas visame gražume, tiesa, nelabai čia galim nustatyt, katras čia iš jų - ar tas balkone, ar tas, kur prie balkono pakabintas...

“BOLL’eslovas” - tai pasaulio krepšinio 2010m. čempionato pranašas, kuris Lietuvos rinktinei išpranašavo aukso medalį.

Šį nuostabų personažą - pranašą sukurė Lietuvos rinktinės sirgaliai iš Kauno. “BOLL’eslovas” kabo ant balkono krašto ir pranašauja varžybų baigtį. Pranašas “BOLL’eslovas” sėkmingas pergales pranašauja vėjo pagalba. Prieš pat varžybas pažvegus į “BOLL’eslovas”, galima išvysti pranašystę. Jei “BOLL’eslovas” vėjo pagalba palinkęs (pakrypęs) į Lietuvos vėliavos pusę, pergalė garantuota Lietuvos rinktinei, jei nutiktų taip, kad nusigrežtu nuo Lietuvos vėliavos – pergalę iškovos priešininkai.

Tai gi dar neabejotina, kad pirmasai apie aną paskelbė garsusai Lietuvos blogeris irgi krepšinio fanas Juozulevičius savo bloge!

Dar sako gandai, kad BOLL'eslovas sietinas galimai su garsiuoju Pranašu Simonu Didžiuoju, katrasai užgėręs kartą pritrūkęs pinigų ir savo pranašavimų sugebėjimus užstatęs pas kažkokius čigonus, tai tieji paskum išmetė tuos sugebėjimus, pasijutę žiauriai apgauti, nes nu kur matyta, kad kažkas čigonus apgautų? Taigi žinoma, kad sugebėjimai po tam nesunkiai radę šeimininką, greitai subūrė pasekėjų gretas ir štai jau rytais ar prieš rungtynes palei BOLL'eslovo balkoną galima pastebėti kartais ir ne vieną dešimtį žmonių, įdėmiai skaitančių naujojo pranašo skelbiamus ženklus.


Dar žr.

Čionais jau pati tikriausia informacija, tai ten ir dar nuotraukų daugiau, ir teisingiau aprašyta, tai labai dabar rekomenduojam užeit ir perskaityt viską - http://juozulevicius.lt/bolleslovas-pranasauja-lietuvai-auksa/