Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Austėja Landsbergienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Austėja Landsbergienė - taigis nuostabusis moters idealas, o idealių moterų gi juk nebūna, o betgi būna, taip kad štai jums ir prašom, ėmėm ir atradom, o taigi nuostabioji šeimos guru tikrai puikių patarimų duoda, knygas rašo, pedagogus ugdo ir gelbsti tūkstančiams žmonių, taip tapdama tikra, o ne kažkokia ten išgalvota žvaigžde.

Taigi čia jau ką mes bebandytume prirašyti, visvien išsyk matosi, kad tai yra gėrio žmogus, kur kiekvienas galėtų sau pastatyti pavyzdžiu. Ir nesibijokim pasakyt nuoširdžiai: tai nuostabi moteris, kuria mes žavimės iš visos širdies!

Taip čia dabar dar aišku kyla klausimas, tai kodėl Pipedija dabar taip rašo, kai paprastai Pipedija terašo vienus kliedesius, o tai atsakymas gi paprastas - ogi todėl, kad ir mes čia paskaitom ir pasidarom geresniais ir geresnėmis bent jau trumpam, taip kad Austėja Landsbergienė netgi nudrengtai šiukšlinai Pipedijai sugeba padaryti bent minimalią teigiamą įtaką.

Tai čia jau šiuo atveju netgis nedrįstume ir išvis rašyt apie tokį nuostabų žmogų, kaip Austėja Landsbergienė, bet kadangis neturim jokių moralės normų, tai visvien rašom...


Dar žr.

Čia dar kokie tai susiję atvejai:

  • Beata Nicholson - irgi matomai ideali moteris, nors ir visai kitokia, betgi irgi retas atvejis
  • Gabrielius Landsbergis - koksai tai politikas, matomai susijęs gali būt, nes pavardės panašios

Taip pat Austėja Landsbergienė turi savo internetą - blogą, kuriame rašo kaip vaikus augint: