Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Atlyginimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Atlyginimai)
Jump to navigation Jump to search

Atlyginimai linkę tiktai mažėti, ką jums besakytų visokie politikai apie tai, kad atlyginimai augs. Dar kai kurie sako, kad reikia didinti minimalų atlyginimą, tačiau tuo jau betiki nebent kokie nors visiški runkeliai, nes kiti supranta, kad čia dar viena vertelgų sugalvota gudrybė: padidinus atlyginimą, pinigų pas įmones nepadaugės, taip kad netinkamus darbuotojus iš darbo išmes.

Visi žino, kad būna atlyginimas į rankas, o būna atlyginimas ant popieriaus, tai svarbu vieno su kitu nesupainioti, nes išties tai jie labai labai skiriasi.

Apie visokius atlyginimų finansus

Kai kurie žmonės filosofiškai užduoda klausimą: kuo skiriasi atlyginimas ir alga. Tai čia mes paaiškiname moksliškai: alga yra tada, kai gauni pinigus ir viskas, nepriklausomai nuo to, ar dirbi, ar nedirbi. Taip kad algą gauna kareiviai, biurokratai, seimūnai ir panašiai. Nes jiems nuo darbo pinigų kiekis nepriklauso. O štai atlyginimą gauna tiktai tie, kas išties dirba. Todėl atlyginimas yra už darbą, o ne šiaip sau.

O dar kai kurie vertelgos susigalvoja, kaip mažinti atlyginimus pagal specialias metodologijas. Tai dabar gi yra žinomiausia metodologija ToC, kurioje atlyginimų mažinimo būdus susigalvoja moksliškai. Bet dar dažniau visokiu atlyginimų mažinimu užsiima visokie personalo valdymo specialistai.

Dar yra vienas paradoksas, kad nors valdžia neveikia nieko, valdžios įstaigose atlyginimai didesni ir tiktai didėja ir didėja, o toksai statistikos departamentas jau skelbia, kad vidutinis atlyginimas priartėjęs prie 2000 litų, kas aišku puiku, o jei dar atmesim tuos, kas nieko ir negauna, tai gal ir 3000 susidarytų. Taip kad gerovė gerėja, o varguoliai gyvena vis prasčiau.

O dar atlyginimai būna pervedami į bankus, tačiau jų visad per maža, todėl naudokitės Pipedijos banko paslaugomis, nes į ten pervesti atlyginimai stebuklingu būdu didės, tapdami jums išduotais pipedijos kreditais.