Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aptarimas:Stasys Paulauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Stasys Paulauskas - tai toks susireikšminęs profiesorius bei mokslų daktaras bei išradėjas didis iš Klaipėdos, taip pat yra ir Pipedijos auka bei kankinys. Apie jį galima kalbėti, rašyti ir galvoti tik gerai arba nieko, nes kritikuodami jį neteksite vakansijos dangaus karalystėje.


Pons Paulauskai, paskaitinėjau čia kai kokias batalijas ir iš smalsumo noriu paklausti, jei žinoma tai nesutrikdys Jūsų sveikatos. Ar žinote, kokia Jūsų pravardė tarp studentų? Kaip Jūs tai išgyvenate? :) Kitas klausimas būtų - regis bolotiravotės į Seimą. Ar nujaučiate kad Seimūno pažymėjimas kartu yra ir nemokamas bilietas į bulvarinę spaudą, su kuria palyginus šias blevyzgas, jos tėra gėlytės? Matyt gerai kad neišrinko - būtumėte infarktą kartų su insultu ir dvylikapirštės opa gavę :)

Oooo... O tai kokia gi anojo pravardė? :-)

Nežinau nes vadovaujuosi prielaida, kad ryškios personos kiekviename universitete ar mokykloje turi pravardes, nebent pati pavardė tampa pravarde. Tokia persona neabejotinai yra ryški. Įdomu, kaip ji išgyvena kai prasivardžiuoja ir patyliukais briedą varo, kaip ant kiekvieno dėstytuvo?


Unprintable apie save:

Labai teisingai parašyta, o internete apie jį pilna prirašyta - ten ir skaitykite. Jis - labai prityręs blogio ieškotojas ir naikintojas. Ir jau ką ką, o pragaro kenkėjus sugeba greitai identifikuoti ir nukenksminti.

P.S. Pipedija - NEinternetas! --Donatas 09:40, 2009 lapkričio 7 (UTC)


Nu tik kažkaip su wiki teksto formatavimu dar reikėtų profesoriui pasitobulinti...--Donatas 09:31, 2009 lapkričio 7 (UTC)

Šiaip tai jau užsiknisom su Stasiu kariauti ir blogio ieškoti, tai čia visiems ir skelbiame jojo Ajpą 88.119.136.18 - žinokitės patys ir pačios - brrrr


Čia vėl Stasius rašinėja, kaip kokiam forume ar Čate:

Kaip ir teigia Virtualika, amoralu yra aptarinėti asmenį. Reikia aptarinėti jo darbus. Šis projektas yra iš esmės klaidingas, kadangi orientuotas ne į gerus, bet į blogus darbus ir leidžia nebaudžiamai užgaulioti žmones. Gatvėje toks elgesys prilygsta chuliganizmui. Ne tik pagal islamą, duoti į snukį svoločiui yra dorybė. O tas jūsų tariamas slaptumas apsunkina chamo suradimą. Gerai dar kad nevisiškai. Todėl siūlau - skubiai užsidaryti, kol Virtualika jūsų nevirtualizavo.


Taigi nemėginkit prikergti savo virtualikos prie Pipedjos - geriaus Seimui ir Vyriausybei padėtumėt - Ką gero padarėt Lietuvai su ta Virtualika???
Gerb Stasy, jei jau būtumėt koks Pipedijos akcininkas ar etatinis kolaborantas, tai galėtumėt solidžiomis injekcijomis daryti įtaką, kad visiems geriau būtų ir Naxuj viens kito žmonės nesiunteliotų. Dabar gi, pac naudojate tokius burtažodžius kaip Svoločius irba Į snukį. --Donatas 09:50, 2009 lapkričio 7 (UTC)


Virtualusis Stasio Čatas:

apie mano gerus darbus skaitykite internete "Stasys Paulauskas" - negalima čia apie asmenį rašinėti --Donatas 09:58, 2009 lapkričio 7 (UTC)

Nėra tokio Interneto - ten tiesiog svetainė ar puslapis kažkoks php pagrindu, o visai ne internetas


Ar jau su logika blogai: ne apie asmenį skaityk, o apie jo gerus darbus pagal paieškos žodžius "Stasys Paulauskas"

Mielas Donatai, išeinu į paskaitą, tad liaunuosi. Pagalvokite, gal surengti mokslinę praktinę konferenciją tema :"Kaip interneto chamui duoti į snukį?" Iki

Mielas Stasy, šeštadieniais dirbti - griekas, nors, kas ten žino, kokios jėgos laimina irgi skatina jumi savaitagliais aukotis...

Dargi norėtųsi pritarti ir pasiūlyti Tamstai artimiausioje mokslinėje - praktinėje konferencijoje oponuoti Pipedijai, idantai Virtualika daugiau bonusų gautų bei papildoma tyrimų sritimi praturtėtų. Čia atkreisime dėmesį, kad vienas Chamas - ne karys, tai, kad neužmirškime chamizmo pasiieškoti ir tamsiose savo asmenybės kertelėse... Sekmęs jumi, be Jūsų Pipedija būtų nykus humoro puslapis...--Donatas 10:29, 2009 lapkričio 7 (UTC)