Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aptarimas:Palestiniečiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

O tai kur čia humoras? Liūdnas kažkoks straipsnis? --Vyr.redaktorius 14:37, 2009 rugsėjo 15 (UTC)

Humoras - juodas, o gal pilkas, o kas sakė apskritai, kad čia - juokų puslapis???--Donatas 14:39, 2009 rugsėjo 15 (UTC)

Nu, šiaip jau būtent taip jis pirmame puslapyje pristatomas? Tipo, čia ne nuobodžioji Vikipedija, čia viskas kitaip, ir daug smagiau, ir žodžio laisvė, etc.? Pradedu nebepagauti kampo...:( --Vyr.redaktorius 14:43, 2009 rugsėjo 15 (UTC)

anądien polemika iškilo, kai Mindaugas Peleckis aiškino, kaip turi būti surantamas humoras, tai nuo to laiko apie humorą stengiamės kalbėti juodai:) --Donatas 14:59, 2009 rugsėjo 15 (UTC)

Aš tai manau paprastai: tam, kad humoras būtų humoru, jis turi būti labai labai smarkiai atskiestas realybe, kad turėtų su kuo kontrastuoti. Kitaip tariant, būti kaip gebelsiška propaganda, kad nieks negalėtų atskirti teisybės nuo melo iki tam tikro momento, kai nuo netikėto prašviesėjimo tiesiog susprogsta smegenys. Kitaip viskas išvirs į paprastą anekdotų ir kliedesių puslapį. Dar daugiau - realybė neretai tokia, kad į ją pasigilinus ir kyla noras arba juokti, arba verkti, nei jokio humoro kurt nereikia :-) O ir šiaip, Pipedija niekad nepretendavo būti humoro puslapiu, o tik į tai, kad paradoksaliai atstovauti alternatyvią realybę su humoro jausmu :-) --Tararaika 15:48, 2009 rugsėjo 15 (UTC)

Na, gerai, labai jau linksmam humorui kalbant apie palestiniečius vietos tikrai nelabai yra. Betgi o kur tada alternatyvios realybės atstovavimas? Pateikti du įdomūs teiginiai: a) "palestiniečių tautos kaip ir nėra", nors teko girdėti, kad patys palestiniečiai mano kitaip - bet kam gi įdomi ta jų nuomonė? Mes juk žinom geriau?; b)"arabai susipjovė su žydais" ir kažkaip neminima, kad tie žydai buvo ne visai vietiniai? O jei tiksliau - atsibastėliai iš už jūrų marių kolonistai..? Nežinau, reik taisyt tą straipsnį, bo graudulingas ir neatspindi...--Vyr.redaktorius 16:11, 2009 rugsėjo 15 (UTC)

Tai redaguokit, flag tebe v ruki, kaip sako kai kurie :-) Nors asmeniškai pastebėčiau, dėl to atsibastėliškumo - tai vargu, ar arabai mažesni ten atsibastėliai, bet išties koks skirtumas, ne mes gi ten gyvenam pas juos :-) Tautų katilas, kaip sakant. O išties tai tik tiek tenorėjau pasakyt, kad didelės paradoksalumo porcijos sukelia atmetimo reakciją, todėl kognityvinis disonansas neišsprogdina smegenų :-) Paprasčiausiai efektingumo klausimas :-) --Tararaika 16:21, 2009 rugsėjo 15 (UTC)