Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Palestiniečiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Palestiniečiai - tokia tautelė Izraelyje, dėl kurios egzistavimo vis dar vyksta diskusijos.

Tiksliau, kaip čia pasakius - yra žmonių, katrie mano, kad tokios tautos nėra. Ir nebuvo niekada jokių palestiniečių, o tie, kurie save taip vadina iš tikro yra apsimetėliai arabai, katruos reikia vyti iš ten lauk. Todėl atplaukę iš Europų žydai vedami šūkio "Tautai be šalies - šalį be tautos" ir sukurė savo šalį, nekreipdami dėmesio į kažinkokius vietinius. Dėl pastarųjų vyravo maždaug tokia nuostata:

"..jie nei tautelė, nei dar kas nors, jau greičiau amerikiečiai tauta, nei palestiniečiai. Nes išties tai palestiniečiai yra tiesiog drūzai, arabai, žydai, armėnai, turkai ir dar belenkas, kas tik Palestinoje gyvena, ten nuo seno tautų katilas, dar nuo Osmanų imperijos laikų, o gal ir dar nuo seniau."

Bet taip vat gavosi, kad tie, katrų oficialiai kaip ir nebuvo, su tuo nesutiko ir pageidavo būti pripažinti palestiniečiais ir dar valstybės savo atskiros užsimanė. Bo neturėjo nei žydiškos pilietybės anei kokių kitokių teisių.

Tai vat nuo tų laikų ir vyksta ta diskusija - ar yra visgi palestiniečių tautelė, katra savo žemės nori ar nėra ir niekada nebuvo, o yra kažkokie klajokliai arabai, katruos reikia vyt lauk. Nuo tų diskusijų gyventojai kenčia, žydai šaudo, bombos sprogsta, vaikus užmušinėja, kiti ir patys sprogdinasi, tikras košmaras kažkoks.