Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Anzoris Aksentjevas-Kikališvilis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Du nuoširdūs draugeliai - Rusijos žymusis mafijozas-dainininkas Josifas Kobzonas (čia tas, kur su plastmasiniu veidu ir dirbtiniais plaukais) ir jo mielas draugas Anzoris Aksentjevas-Kikališvilis (tasai, kur su akiniais ir juodais marškiniais)

Anzoris Aksentjevas-Kikališvilis (durniai jūs, ne Kikašvilis, o Kikališvilis, beveik Kikalikašvilis, bet galima sakyti ir Anzoras, o ne tiktai Anzoris, nes čia VLKK viską painoja mums!!!!) - taigi žymusis ir garsusis Rusijos veikėjas, vertelga, katras visaip susietas buvo su Pakso skandalu, o dar buvo šnekos, kad nuomavosi kažkur Vilniuje butą, kuriame lankėsi garsioji Renata Smailytė ir anoksai Algimantas Songaila... Tai dabar Lietuvoje tasai Anzoris Kikališvilis yra persona non grata ir niekaip neįleidžiamas.

Dar pačioje Rusijoje tasai Kikališvilis aiškiai siejamas buvo su trim pavardėm - Asociacija XXI amžius įkūrėjais: pačiu savimi - Kikališviliu, dar tokiu Josifu Kobzonu ir kažkaip numiręs pasku mafijozas Otaris Kvantrišvilis dar tenai sukosi.

O jau šitie jau savo ruožtu buvo siejami su visokiais kitais, pradedant pasauline garsenybe mafijozu Japončiku ir baigiant dar visokiais kitokiais...

Dar sako, kad pats Anzoris Kikališvilis turįs teisinį išsilavinimą, buvęs mentas, o gal net KGB dirbęs, o paskui - komsomolo sekretorius kažkoks, o jau tik dar paskui patraukė į visokius verslus, štai tada ir patapo novaruskiu multimilijonierium.