Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antisemitizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia vieno tokio draugelio žydo kartą prašėm, kad suorganizuotų kokį nors leidimą rašyt ir blevyzgot žydiškom temom iš rabinų kokių nors, kad paskui mūsų čia kas nors antisemitizmais neapkaltintų, tai atnešė mums tokį vat lapą, sako, su šituo galit rašyt belenką. Tai dabar žiūrim asilo akim į tuos kringelius ir nesuprantam, kas čia parašyta...

Antisemitizmas čia visiškai detaliai aprašytas, su matematiškais netgi apibrėžimais, betgi kai reiškinys nevienareikšmiškas, tai ir raidžių gaunasi daug...

Dar turim pasakyti, kad šio straipsnio pusę rašė kažkoks antisemitas, tad ir pats straipsnis jau čia gali būti kuo puikiausia gera iliustracija, demonstruojančia, kaip antisemitizmas užmaskuotai gali atsirasti netgi Pipedijoje, kuri yra visiškai sionizmą palaikanti reptilijanų irštva. Pipedija kategoriškai viską neigia, įskaitant ir antisemitiškus pareiškimus!


Kas yra antisemitizmas

Antisemitizmas - bet kokie nesemitų veiksmai, nuomonės ar pasisakymai - nepriklausomai nuo jų legalumo, padorumo ir teisingumo, kurie sukelia semitų tautybės asmenims nemalonius jausmus, ar nepasitenkinimą, kliudo jiems siekti nusibrėžtų tikslų ar šiaip kažkuo nepatinka.


Tai čia dar norim pastebėt kartu, kad čia dar čia dar norim pastebėt: anti-semitizmas tai reiškia kažkokią neapykantą semitams. O tai semitai - tai yra žydai, arabai ir dar belenkas. Tai taip gaunasi, kad didžiausi antisemitai pasaulyje yra visokie palestiniečiai, nes šieji yra Palestinoje ir pjaunasi tarpusavy: žydai muša arabus, o arabai muša žydus.

Ale, ačiū Dievui, čia ne kokia Palestina, o Švenčiausiosios Mergelės Marijos žemė, todėl vieninteliai semitai, kurių čia turime, yra tie, katrie neseniai buvo pripažinti nekaltais dėl mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kančių ant kryžiaus! Tai jokių tarpusavio semitų pjautynių pas mumi ir nematome, o matome tik vis tą patį antisemitizmą, prie kurio jau baigiame priprasti.

Kas yra antisemitas

Antisemitas - nežydų tautybės asmuo, kurio veiksmai, nuomonė ar pasisakymai - nepriklausomai nuo jų legalumo, padorumo ir teisingumo, sukėlė semitų tautybės asmenims nemalonius jausmus, ar nepasitenkinimą, kliudo jiems siekti nusibrėžtų tikslų.

Tai čia dar ir dar norėtume pastebėti, kad vėl norėtume pastebėti, kad įvairūs žydai ir gojai nuolat antisemitizmą painioja su antisionizmu, o ir patys žydai bei šiaip semitai, o ir išvis nežydai, save painioja kartais su sionistais ir antisionistais. Nuo to ir prasideda paskui visokie karai ir kitos nesąmonės, kai visi mušasi su visais. Vienžo, dibilai ir net dažnas pseudointelektualas visvien nesupras, kame tarp jų yra skirtumai ir kaip anuos galima pamatyti plika akimi. Bo mes patys nesuprantame.

O smagiausia gi tai, kai panagrinėjus kokio nors antisemito protėvius, paaiškėja, kad tasai besąs koks pusžydis, tai aišku, tada būna daug isterikų visokių...

Iliustruoti antisemitizmo atvejai

Aišku, čia labai daug nesuprantamų raidžių, bet maždaug pagal prasmę apie tai, kad antisemitai naikina semitus gal...‎


Lakoniškas antisemito apibrėžimas

Tai vat šitaip paprasčiausiai ir populiariai galima būtų apibrėžti, kas yra antisemitas:

"Antisemitas yra žmogus, kurio neapkenčia žydai"

O vat šitaip dar tiksliau ir moksliškiau galim apibrėžti, kas yra antisemitas:

"Antisemitas yra žmogus, kurio neapkenčia semitai"

Antisemitizmas, kaip diskriminuojanti žymė

Dažniausiai antisemitui ant kaktos klijuojama virtuali etiketė, reiškianti, kad būtina jį kolektyviai žeminti, tyčiotis, gėdinti bei smerkti. Visi pseudointelektualai ir net kai kurie dibilai baisiausiai bijo to lipduko ir pagatavi užpakalin bilekam sulįsti, kad tik jo jiems neprilipdytu.

Etiketę turi teisę prilipdyti visi žydai ir jiems padedantys šabesgojai-pusmoksliai pseudointelektualai pagal savo vidinės hierarchijos rangą.

Šabesgojaus prilipintą eiketę nuo antisemito kaktos gali nuimti bet kuris žydas, prilipintą žydo - tik aukštesnio rango jo bendratautietis.

Todėl šita prasme čia dar Pipedijai reiks kreiptis ir užpildyti paraišką į Vyriausiąjį Lietuvos Rabinatą, idant gautų pažymą, kad yra ne antisemitiškas puslapis. Nes jau net neabejojam, kad jei jau mus fašistais, pyderais, komunistais, kaimiečiais, žydpalaikiais, durneliais ir isteriškom bobom kas nors išvadino, tai ir antisemitais galėjo kas nors pavadint!


Pastabos įvairios

Pastaba: iki XX a. vidurio antisemitas reiškė žmogų, deklaruojantį priešiškumą ir neapykantą žydams. Tačiau vėliau ši sąlyga tapo visai nebūtina ir antisemitizmo termino vartojimas su ja nebesietinas. Visiškai pakanka vienpusės neapykantos ir priešiškumo deklaravimo iš žydų pusės.