Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antanas Vagonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Darzelis.JPG  Šį straipsnį rašė jaunas beigi nepatyręs, tačiau perspektyvus Pipedantas, dėl to pykti, kad
jis nelabai sukelia kognityvinio disonanso nevalia ir reikia į jį atsinešti tolerantiškai

Antanas Vagonis arba Vaginonis[reikalingas šaltinis] (gimęs 1963 m. rugsėjo 8 d. Karaganda, Kazachstanas) yra socdemas, Rokiškio rajono savivaldybės meras[reikalingas šaltinis]. Šiaip pagal specialybę yra muzikos mokytojas, bet savo draugelių[reikalingas šaltinis] socdemų dėka[reikalingas šaltinis], nuo 2012 dirbo AB"Rokiškio komunalininkas" derektoriumi[reikalingas šaltinis].


                           Vagonis-1-0.jpg

Štai Vaginonis būdamas AB"Rokiškio komunalininkas" vadovu, per vietinį laikraštį moko[reikalingas šaltinis], kad negalima mesti kartono į bendro naudojimo konteinerį.


Kaip matyti nuotraukoje, anas yra be kojinių. Sakoma, kad ir dabar, kai anas yra meru, per susitikimus irgi būna be kojinių.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo. [1] [2] [3]